Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a kínai vakcina állítólag...

Ha a kínai vakcina állítólag nem ér sokat, ez fordítva is igaz? Tehát ha oltatok kínaival, nem is rombol sokat?

Figyelt kérdés
Mivel súlyos autoimmun betegségem van, nem oltattam eddig. De: mivel baromi jó lenne, ha leszállnának rólam, gondoltam, kínaival oltatnék ilyen elven, amit írtam. Aki ért hozzá, írna véleményt?

2021. nov. 6. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kínainál a csapból is az folyik, hogy krónikus betegségre nem oltanak vele. Apámnál tudták az orvosok, hogy van valami baja, csak azt nem tudták még, hogy mi, de egy szó nélkül beadta neki a háziorvos a kínait - több mint fél éve itthon van betegállományban, mert felerősítette azt a valamit, amiről eddig nem tudták hogy micsoda.
2021. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1-es, sajnálom:(

Akkor ez nem jó ötlet.

(Mondjuk Pfizertól is félnék.)

2021. nov. 6. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, már egyikről sem lehet tudni, mit fog csinálni. Én asztmásként Szputnyikkal oltattam be magam, abban nem okozott problémát, annyi, hogy kiütött pár napra. És tudom, hogy nem mehetek ki vele külföldre, engem ez nem zavar, de ha neked fontos, akkor ne ezt válaszd. Modernáról mondjuk régen hallottam már úgy unblock bármit is.
2021. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!