Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyárban dolgozom, álló munka.M...

Gyárban dolgozom, álló munka.Muszak vége felé eléggé fáj a derekam hátam sokszor már elviselhetetlen. Erre van valami módszer vagy bármi hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Igen,felmondasz.

Őszinte leszel magadhoz,nem pedig tipikus öregapánk akik háborúról magyaráznak,meg arról hogy ők 20 órát dolgoztak egy nap és úgy végezték el az iskolát.

Nem mindenki droid,nem mindenkinek viseli el ezt az agya.

Az,hogy valaki ezt bírja az nem jelent semmit.

Lehet hogy a te tested nem erre lett tervezve.

Tiszteletem a gyári melósoknak,hogy ezt kibírják.

De csak pont annyi,mint amennyit mindenkinek adok.

Ugyanolyan tisztelet jár nekik is,mint egy építőipari,vagy bármiféle dolgozónak.

Bár nem sok értelmes emberrel találkoztam még,aki gyári munkás volt.

Azért nem általánosítok,vannak normális emberek akik kénytelenek valamit elvállalni,és ezért mennek gyárba,és ezért kötelesek elviselni azt a csomó szutykot.

Kérlek,mondd hogy te nem egy ilyen ember vagy...

Nem tudom hol laksz,stb de találj valamit sürgősen.

Ez nem embernek való munka,nem igaz hogy a gép nem tud valamit alrébb rakni,ha annyi "bonyolult" folyamatra képes,akkor arra is képes hogy ne neked kelljen a futószalag végéről levenni valamit,hanem beleessen egy vödörbe...

2021. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
1. Hogy jön a tisztelet a hátfájáshoz? Kicsit elkanyarodtál.
2021. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. Csak megjegyeztem,hogy nem nézem le a gyári melósokat.

Mellesleg egyébként piszok kényelmetlen,agyat lefárasztó egy undorító munka a gyári munka.

Azt is írtam,hogy nem is mindenki bírja,illetve mikor pókmajomgombóc pózban kell valamit csinálnod az sem túl egészséges.

Váltania kéne,ha tud valahova menni.

Akkor nem fájna a háta.

Ha a kérdező egy törzsgyökeres gyári melós lenne,nem írta volna ki a kérdést.

Ott azt mondja egy,hogy kibírja,volt vele orvosnál,meg stb.

Véletlen se kér itt tanácsot,mert megkapja mindenhol.

Tuti,hogy a kérdező nem régóta van ott,vagy akár lehet huzamosabb ideje is ott,csak mostanra készült ki annyira.

Lehet tovább bírta,mint az átlagos ember.

Persze örökké nem lehet húzni.

2021. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Abból indulok ki hogy itt maradsz, tehát előszöris vegyél egy nagyon kényelmes cipőt, és/vagy egy talpbetétet. Utóbbit mindenféleképpen. Ne a legolcsóbbat hanem kifelyezetten olyat ami állómunkához való mert az megtámaszta a talpad. Ezek általában kemény talpbetétek.

Ha meg pl lúdtalpad van akkor menj el ortopédiára mert rosszabb lesz. Hátad legyen egyenes amikor állsz, ne húzd be a nyakad se. Ez csak akkor rossz ha állandóan lefelé kell nézni. Ennyi jutott az eszembe hirtelen.

[link]

[link]

Esetleg cipőboltokban is megpróbálhatod, egyes helyeken ahol vannak gyógycipők ott vannak jó talpbetétek is.

2021. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3. De miért azzal kezded hogy nem nezed le a gyári munkásokat? Miért kell ezt ennyire kihangsúlyozni? Nem ez volt a kérdés.
2021. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Azért,mert megemlítettem hogy a gyári munka nem embernek való,és nem akartam vele senkit megsérteni.

Illetve nem beszéltem mellette sem túlságosan,ahogy látod.

2021. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell ácsorogni ?
2021. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert ülni csak az ülhet drága fiam,aki már 3 éve ott van,vagy 20 éve.

Ő ül bamba fejjel a gép előtt,néha kioktat mindenkit,malacka,vagy éppen anorexia.

Kettő között ritka.

Tipikusan ott a fültágító,kis piercing,kávésbögre,töltöttcigi.

A leülés munkaellenességnek számít,kivéve ha olyan munkát végzel mint egy nő.

A nők szoktak csomagolni,meg ilyesmi apró mütyűrféle munkát végezni,amihez meg van engedve hogy üljenek vagy álljanak.

Ők döntik el.

2021. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!