Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ezentúl fél évente oltatni...

Ha ezentúl fél évente oltatni kell covid ellen, azt vállajátok?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Eddig se oltattam
44 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam, szóval vállaljátok?
2021. nov. 7. 18:17
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Az meg van, hogy pl. a cukorbetegek naponta oltják magukat?

Amúgy ha követnéd a -valódi- híreket akkor azt is tudnád, hogy már engedélyezték a szájon át szedhető Pfizert is.

2021. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neked mi bajod? Feltettem egy ártalmatlan kérdést, mert érdekel mások véleménye. Máshova menj ezzel a stílussal.
2021. nov. 7. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

Bunkó vagy Lujza!

Nem tetszik az, hogy hülyeségeket írtál össze és nem tetsző választ kaptál?!

Inkább oltasd be magadat te kis konteós.

2021. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A szabály az szabály: hülyékkel nem vitatkozunk 😉 tartom hozzá magam😊
2021. nov. 7. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Akkor ne állj szóba magaddal.
2021. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hellmano ***** válasza:
72%
Valaki vállalja simán...bár nekem is van olyan ismerősöm, aki velem egykorú és elméletileg egészséges ember és már nyáron azzal büszkélkedett, hogy megkapta a 3.-at...ő tuti az elsők közt lesz a 4.-nél az 5.-nél és a 10.-nél is. 43 vagyok és még legvadabb álmaiban sem fordulhatna elő az, hogy beadassam magamnak (nem oltás ellenes vagyok, de egyszerűen nincs rá szükségem és ha jól körbenézünk másnak sem lenne rá szüksége, aki beadatta magának, persze nem azt mondom, hogy aki beteg ember és tényleg veszélyes rá a vírus az ne adassa be az igenis védje meg magát ezáltal, ha retteg), de írtam valaki vállalja a dolgokat és valaki meg tovább lát az orra hegyénél és nem dől be a dolgoknak ez ilyen.
2021. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem 4 havonta kellesz .
2021. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!