Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a sok takony ellen ?

Mit tegyek a sok takony ellen ?

Figyelt kérdés
Bármit csinálok, nem is vagyok megfázva, semmi bajom nincs de mindig napról-napra száraz takonnyal van tele az orrom. Persze kiszedem, de soha nem kapok vagy a bal vagy a jobb orrlukamon levegőt. Mit tegyek ellene ?
2021. nov. 8. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Porszívózz többet és igyál több folyadékot.
2021. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat iszok, de mi ez a porszívózás ? Nem hallottam róla még.
2021. nov. 8. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy érti gondolom, hogy porszívózd a lakást.
2021. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az rendszeresen van, rendszeresen fűrdök is. Még orrsprét is vettem de semmit nem használ. Kicsit pár percig jobban tudok lélegezni de utána semmit nem ér.
2021. nov. 8. 16:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Párásító esetleg?
2021. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát az a vicc hogy a többi haverom semmit nem használ. Csak alszanak és másnap patika az orruk. Nekem meg alvás után de van hogy nap közben is már szilárdul a nedv pedig rendszeresen fújom.
2021. nov. 8. 16:49
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Cserélj ágyneműt. Úgy értem, ne csak a huzatot, hanem kompletten az egész kacabajkát.
2021. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor a rengeteg porszívózás kavarja fel mindig a port a lakásban.
2021. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tehát a portól van ? És nincs erre valami légút tisztító spré cucc ? Mert orromon alig kapok levegőt.
2021. nov. 8. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!