Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor kifujom az orrom, a...

Mikor kifujom az orrom, a "takony" vagy váladék vagy mi, bűzös, és akkor is amikor nyelek , mi lehet ez és mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

40en felüli nő vagyok, volt egy betegségem, fogalmam sincs hogy mi volt az oka, de fájtak az izületeim és hidegrázásaim voltak. Több hétig tartott, majd elmúlt, de azóta folyamatosan mikor fujom az orrom akkor bűzös a takony, vagy váladék vagy mi az, vagy mikor nem fujom ki, mert mondjuk nincsen nálam zsepi, hanem "visszaszivom" akkor bűzös, és a leheletem is. Hiába mosok egy nap többször is fogat nem segít.

Orvoshoz nem megyek mert kitalálják hogy "koronás vagyok" és az nem hiányzik.

Tudtok mondani valamit, hogy mi ez vagy valamit hogy enyhítsék a szagon, vagy hogy, hogy szüntessék meg.


2021. febr. 7. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos
2021. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végy egy adag orvost. Nyilván te is belátod, hogy a több hétig tartó panaszok és a jelenlegi sem normális állapot. Nem a rossz szagot kell elnyomni, hanem magát az okot kell megszüntetni. De nem itt fox rá gyógyszert találni.
2021. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Orrmosás 1 %-os sós oldattal. Én úgy szoktam hogy veszek ásványvizet, abba kimérem a sót, kifúrom a kupakját. Felmelegítem testmelegre. Így átmosatom minden oldalról többször. Lehet venni ilyen eszközt is:

https://www.youtube.com/watch?v=XjpjRnOVzIk

2021. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!