Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legerősebb/leghatékon...

Melyik a legerősebb/leghatékonyabb fejfájás csillapító gyógyszer, ami nem vényköteles?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Talán a cataflam dolo-t mondanám, ez vény nélkül kapható.
2021. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, mindenki más. Van, akinek ez válik be, van, akinek az. Kb. mitha azt kérdeznéd, hogy melyik a legjobb kocsi.
2021. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Ez nagyban függ attól is, hogy neked mi hat. Az én fejfájásomat a legtöbb gyógyszer nem érdekli, csak az ibuprophen tartalmú gyógyszerek hatékonyak nálam. Viszont azokból a legkisebb dózis is. Mondjuk kellett harminc év, hogy erre rájöjjek.
2021. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én Algoflex Fortét vettem be reggel, de most is érzem a nyomást a fejemben. Egyszer egy volt kolléganőm adott Flector port, 10 perc nem telt bele, és elmúlt a fejfájásom. Azt tudja valaki, hogy miért vényköteles? Mi kell ahhoz, hogy felírják?
2021. nov. 9. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Algopyrin, Aspirin, paracetamol.
2021. nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
2 Algophyrin s rá egy üveg sör, majd 3 dl vörösbor.
2021. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!