Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vastabletta fekete széklet,abb...

Vastabletta fekete széklet,abbahagyjam?

Figyelt kérdés

Hosszú menstruációm voltak,hormon probléma miatt aminek kezelése elkezdett jobban is vagyok

Az orvos javasolt vastablettár azonban fekete a székletem.Ez mennyire normális? Abbahagyjam ?Ez azt jelenti,hogy túl sok adagot veszek be



2021. nov. 9. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem feltétlen azt jelenti. Mindenféle vaskészítménynek van ilyen mellékhatása!


Másrészt ha a fölösleg távozna, akkor is jó részét közben hasznosítja a szervezeted.

Emellett az orvos nem véletlen írta fel, a vashiány nagyon komoly bajokat tud okozni!

2021. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális mellékhatás, le is van írva a vastabletták tájékoztatójában.


pl: [link]


"A Maltofer rágótabletta szedése során a széklet sötétre színeződhet, ez azonban ártalmatlan."

2021. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A normál értéken belül vagyok még,de orvos javasolta.Nem vényes,ilyen tájékoztató nem volt hozzá.Reggel este 14-14 mg.Köszönöm,így megnyugodtam,szedem tovább
2021. nov. 9. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!