Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Monokli gyors eltűntetèse?

SOS! Monokli gyors eltűntetèse?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam még hasonló helyzetben…

Párom véletlenül megütötte pont a szemem és a szemöldököm közötti részt a telefonnal. Elég erősen, de akkor nem tűnt ekkora bajnak. Másnap kezdett belilulni az egész szemem körüli rész. Ma 3. Nap meg csúnyább mint valaha volt, sötét lila az egész, szemhèlyam is, szemem alatt is.

Borzasztó, hogy így kell mennem munkába és mindenkinek magyaráznom, hogy nem vertek meg…

Elmúlik ez magától ? Vagy mit kenhetek rá hogy hamarabb gyógyuljon? Annyira csúnya vagyok vele, hogy azt gondolom sosem leszek már normális kinézetű :(( 25n


2021. nov. 15. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
véletlenül?
2021. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván elmúlik magától. Senki nem maradt még monoklis... 🤣 A méretétől függően 5-10 nap alatt felszívódik teljesen. Sminkkel tudsz rajta javítani, de eltűnni nyilván nem fog tőle. Van ilyen, nem kell túlreagálni.
2021. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A véraláfutásokra az almaecetes borogatás elősegíti, hogy hamarabb felszívódjon, DE szemkörül sosem próbáltam ki.
2021. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

talán itt tudnak segíteni:

[link]

2021. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, véletlen volt. Leakarta dobni a telefont az àgyra, hamarabb csúszott ki a kezéből és ott talált el engem vele. Szóval jó kemény tárgy landolt ezen az érzékeny területen, és ezért reagálom túl…

2021. nov. 15. 13:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!