Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pfizer után még hónapokkal is...

Pfizer után még hónapokkal is fáj a bal combom (erre az oldalra adták be), másnak volt ilyen?

Figyelt kérdés

Igen, az oltástól van... Meg csak az oltott oldalon lettek mellékhatásaim, úgymint nyirokcsomó gyulladás stb. Ez nem múlott el... Arról nem beszélve, hogy mindkettő után lebetegedtem, második után napokig felkellni sem tudtam, láz, hasmenés...


Azóta fáj a bal combom és térdem, mint első oltást megkaptam, aznap hazaértem és többször beleremegett a lábam és összecsuklottam...


A pláne az egészben, hogy nem is használt és ugyanúgy elkaptam, de közel sem volt olyan durva, mint valamelyik oltás után... Illetve már előtt is voltam covidos és akkor sem...


24 éves vagyok, így kell leélnem az életem a szaros oltás miatt? Nem vagyok oltásellenes stb., csak a saját mellékhatásaimat írtam le, tudtommal szabad.


2021. nov. 15. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, csak tipp, hogy érdemes lehet magnéziumot szedni rá.


Nekem az oltás után a harmadik fájdalmas menzeszem után esett le, hogy magnézium + B vitamint kéne szednem. A negyedik menstruációm jobb volt, mint a második-harmadik, remélem, hogy az ötödik jobb lesz, mint az oltás utáni első.

2021. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!