Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Pfizer vakcina beadása...

Téba királynője kérdése:

A Pfizer vakcina beadása után,(a két dózisról beszék),néhány adat jelzi a veleszületett immunvalaszok atprogramozasát.környezetemben 5 embernek rák jött elő.Nem állítom biztosra,hogy van az oltasnak köze hozzá...komolyabb tapasztalat v.kinek?

Figyelt kérdés

#Pfizer mellékhatas #Daganatot okoz
2021. nov. 14. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Ilyenről nem hallottam még. A Sputnyiktól sorban kapnak szívinfarktust az ismerősök meg hárman szimplán meghaltak a sinopharmtól. De Pfizerről annyit hallottam, hogy a nőknek megzavarja a ciklusát, bár egyeseknek azt is elég durván.
2021. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Nálam senki nem lett rákos semmiféle vakcina után. A nemzetközi adatok sem mutatnak semmiféle megugrást rákban. Vedd figyelembe, hogy az emberek kb negyede rákban hal meg, szóval abból, hogy valaki rákos lesz, egyáltalán nem következik, hogy vakicnától lett rákos. Valószínűleg amúgy is rákos lett volna. Mivel az idősek döntő többsége már be van oltva, és hát az időse már csak olyanok, hogy egyszer csak meghalnak, mindenre rá lehet fogni, hogy hát persze mert korábban kapott vakcinát. Ezzel a logikával a fürdésre is rá lehet fogni, mert hát korábban fürdött.
2021. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
Az innnumrendszernek mi köze a rákhoz?
2021. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
nekem két ismerősöm lett rákos covid óta, oltás nélkül.
2021. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

3

A rákhoz kb csak az immunrendszerednek van köze. Lehet csak el kellett volna végezni a 8 általánost.

2021. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
1: én is Szputnyikot kaptam, és nem kaptam infarktust. Barátom ugyanígy járt. Meg még milliók. Az hogy valaki egyszer kap egy infarktust az nem azt jelenti, hogy Szputnyiktól kapott infarktust. Az senki nem mondta, hogy a Szputynik meg fog védeni az infarktus, a villámcsapás meg mondjuk a demencia ellen.
2021. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

6

Persze tök véletlen kap 5 makkegészséges ember infarktust a második oltás után pár nappal. Az orvosok is mobdták hogy szinte biztos hogy az oltás miatt volt. Egyiknek azt is mobdta hogy ne nagyon híresztelje ezt mert az rontana az oltási kedve. De te biztos jobban értesz hozzá.

2021. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jaj, cunci, hány lapról írsz magadnak?
2021. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A ráknak évek kellenek hogy kialakuljon. Ha valaki most lett rákos, az tehát biztos nem a vakcina végett lett az. Ha az oltás okoz daganatos megbetegedést, azt majd csak 4-5 év múlva vesszük észre :)
2021. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pár hónapon, héten belül kialakul nekik. Az első oltott, több 10 ezres, kiserleti csoportban meg nincs több daganatos, mint amúgy.

Érdekes.

2021. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!