Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap belázasodtam. Mire...

Tegnap belázasodtam. Mire számithatok ha szólok az orvosomnak?

Figyelt kérdés

Egyből elküld tesztre vagy csak kiír? Vagy behív rendelésre?

Tegnap d.u kezdődött felment a lázam, 37-38 ra egész éjjel szenvedtem vele, plusz taknyos vagyok. Szagokat, ízeket érzek. Nincs más bajom, talán picit kapar a torkom de nem fáj.

Viszont jó lenne megkérdezni mi legyen, most jol vagyok elmúlt a lázam egyelőre, de azért lehet hogy még necces lenne így tíz órákat végigdolgozni. De attól is tartok hogy elküldözget valahova tesztre vagy karanténba rak. Szóval hogy megy ez manapság?


2021. nov. 16. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos kell mindenképp. Ő covid tesztet fog végeztetni. Oltva vagy?
2021. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Es akkor mi van, ha leteszteltet? Nem tudom feltunt-e, de egy jarvany kozepen vagyunk. Szerinted nem az lenne a normalis, ha a pozitiv emberek nem kohognek szet a munkahelyukon a virust?
2021. nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Én gimnáziumi tanár vagyok, a gyerekek felét az orvos meg sem nézi, látatlanban ad igazolást 1 hétre. A másik felét tesztelik és pozitív, ilyenkor 2 hét karantén jellemző, legalábbis azokban az osztályokban ez a helyzet, ahol én tanítok.
2021. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez így igaz,3-as.A lányom beteg volt,telefonáltam a háziorvosnak.Azt mondta ha meggyógyult menjek igazolásért.
2021. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy covid-e vagy más, betegen ne menj emberek közé! Hívd fel az orvosod. Vagy kér tesztet vagy nem, de amíg tüneteid vannak maradj otthon.
2021. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!