Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? 17/L

Mi lehet a bajom? 17/L

Figyelt kérdés
Úgy érzem mintha be lenne valami szorulva lent a derekam és a végbelem közé,fáj is mikor megyek a wc-re is mindig olyan mintha egy nagy daganat lenne ott vagy nem is tudom hogy mondjam.. nyomódik,nagyon fura érzés,mint mikor túl sok fel ülést csinálsz és utána izomlázad van vagy valami ilyesmi.. amúgy nekem van végbél polipom is de azt mondta a doki hogy azt nem muszáj kivenni mert nem súlyos.

2021. nov. 17. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Székrekedés
2021. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 az nincs.
2021. nov. 17. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

"amúgy nekem van végbél polipom is de azt mondta a doki hogy azt nem muszáj kivenni mert nem súlyos."


Az meg milyen doki?


Ebből lesz a végbélrák, meg átfertőzheted hüvelybe is.


A "polip" az a "szemölcs" ha bőrön van!

2021. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as olvassál már utána mi az a végbélpolip!

Én tegnap képes voltam erre, érdekes mód.


Kérdező, nem lehet hogy az orvos benn hagyta a műszerét?

Mióta vizsgálták a polipodat? És mióta érzed ezeket a fura érzéseket?

Lehetséges hogy a vizsgálat során megsértette a polipokat.

2021. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amugy szorongásos beteg vagyok,attól is lehet? Be vannak feszülve az izmaim.
2021. nov. 19. 08:37
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 már pár éve vizsgálták, kb 2 hónapja érzem ezt..
2021. nov. 19. 08:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy a szorongástól is lehet. Be vannak feszülve az izmaid ez nem tudom mit takar, de nem hangzik jól. Ennyire stresszelsz hogy az izmaid is befeszülnek?

Barátokat, szerető embereket találj. Menj el masszőrhöz, gyógymasszőrhöz, esetleg pszichológushoz.

Én csak egy dr.gyakorikérdések felhasználó vagyok.


Nekem ezek a végbélpolipok tökre ugyan úgy néznek ki mint a női nemi szervekben a miómák. A miómák felelnek a vágyakért. Az én elméletem szerint. Ha a miómák vágyainak nem engedelmeskedsz, nem adod meg nekik akkor fognak nagyobbra nőlni, szaporodni.


Megerősíti ezt az elméletet hogy érdekesmód a végbélpolip a vastagbél utolsó szakaszában képződnek. Dehát anális szexre vágynak a miómák, polipok.


Én is szűz vagyok, amíg mások általánosban, középiskolában a f4szverésről beszéltek, én csak középiskolában mertem magamhoz nyúlni.

Mivel szűz életmódot folytatok, valószínűsítem ezért fáj, csíp, kellemetlen nekem az orgazmus, mivel a vezetékekben "miómák" növekedtek, az érintetlen életmódom következtében, amik elzárják a vizelet, ondó útját.

Mióta heti rendszerességgel kicsapom a gyíkot, kevésbé fájdalmas, kellemetlenek a dolgok.

2021. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Visszatérve a valós problémádhoz, melyik oldalt érzed a fura dolgokat? Gondolom ha derekadról van szó akkor hátul érzed.
2021. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A veséid fájdalmait érezheted hátul, de fájdalmaid nincsenek. November van, lehet felfáztál.
2021. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!