Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik gyógynövény alapú...

Melyik gyógynövény alapú tabletta hatásos?

Figyelt kérdés
Közeledik a viszgaidőszak, és sajnos nagyon elidegeskedem a vizsgáimat. Aludni sem tudok vizsga előtti éjszaka az idegességtől. Erre szeretnék még időben megoldást találni (nem csak az alvásra, hanem, hogy segítsen, hogy a vizsga előtt/alatt ne kerülgessen az ájulhatnék). Kinek milyen gyógynövényes nyugtató vált be?
2021. nov. 17. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valahol normális. Én sem tudtam soha aludni normálisan vizsga előtt. Főleg ha valami komolyabb vizsga volt. Bár valamennyire meg lehet szokni. Szerintem nyugtasd le magad, ne szedj gyógyszert. Valahol ez is fejben dől el. Az egészséges vizsgadrukk meg normális.
2021. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szeretnék szedni, mert vizsga előtt például kb többször van hasmenésem van a stressztől, mint mondjuk betegen (ami online vizsgánál okés, de jelenlétin bajok lesznek😂), remegek, nem tudok koncentrálni. Nem érzem egészségesnek, ezért szeretnék egy valóban hatásos természetes nyugtatót.
2021. nov. 17. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!