Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a betarevin jo...

Szerintetek a betarevin jo fülzugásra?

Figyelt kérdés

Csak mert nem bizok az orvosban mert szerintem ct vizsgálat is kelet volna .Mert már vagy egy négy napja zug a fülem meg,néha hányingerem,fejfájásom is van,De nem tom pontosan miért .Elöször is hugom többször játszot a fülemmel egy játék pisztoljal aminek volt ám hangja vagy mert meg vagyok fázva vagy sterssz mert szüleim elég sokat veszekedtek nyáron,vagy érszükület de hát csak 16 éves vagyok ugy tudom hogy idöseknél fordul elő de hallás csökkenés nem volt.

Akor szerintetek mi okoza ezt ?


2010. szept. 4. 18:59
 1/8 Ájhevnó ***** válasza:
A betaverin pont az általad leírt tünetekre való. Az más dolog, hogy tüneti kezelés, így a kiváltó okot valóban érdemes lehetne kideríteni, bár az érszűkülettel éppen okozhatja.
2010. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Csengett füled, vagy milyen hangot hallottál? és megoldódott? fontos lenne, én is szedem most, köszi
2011. nov. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát csak enyhítette.
2011. nov. 3. 15:13
 4/8 anonim ***** válasza:
:( és elmúlt azóta? vagy még most is van bocs, hogy ennyit kérdezek.
2011. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát elmúlni nem múlt el,de már megszoktam
2011. nov. 6. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Írtam neked egy privát üzenetet.
2011. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem én vagyok a legfiatalabb akinek fülzúgástól szenved:D

Mert én most vagyok 16, hasonló tünetekkel, holnaptól kezdem szedni a Betarevin-t, én se bízom benne, mert 18 éves kor alatt nem ajánlott...de sokan mondják hogy enyhíti a zúgást szóval kipróbálom

Azóta sem múlt el?

2016. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem múlt el ,de mondjuk nem is szedem .Ha nem figyellek oda akkor nem is zavar.Azért hagytam abba mert ,féltem attól ,hogy valami mellékhatás lép fel,amúgy is a gyógyszerek ellen vagyok,persze drasztikus esetekben szükséges!
2016. ápr. 27. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!