Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretném leszedetni a szemölc...

Szeretném leszedetni a szemölcsömet, fibrómámat? Milyen kezelést ajánlotok? Van lézeres, rádiófrekvenciás, van fagyasztásos, stb.?Melyik fájdalmasabb?

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bőrgyógyászt kérdezz!Kizárólag bőrgyógyászt!

Egyik sem fájdalmasabb egy szúnyogcsípésnél.

2021. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az tökmindegy, hogy mi itt mit ajánlunk. Nem mindegyik szemölcs és fibróma távolítható el biztonságosan mindegyik eljárással. Tényleg bőrgyógyászhoz fordulj ezzel, ő majd megmondja, hogy a te konkrét esetedben milyen lehetőségek közül lehet választani.
2021. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg az orvos mondja meg. Az enyémeket pl. rádiófrekvenciás cuccal szedték le, és azért fájt. Túl lehetett élni, szóval na, nem arról van szó, hogy belepusztultam, viszont én nem számítottam rá, hogy ennyire fájjon. De ehhez az is rásegít, hogy a fibrómák az arcomon voltak, és több. Szóval lehet más területen, vagy pedig kevesebb fibrómánál nem viseli meg annyira a bőrt.
2021. dec. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!