Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vermergezesem van?

Vermergezesem van?

Figyelt kérdés

Sajnos tobb ora hosszaig bent hagytam a tampont,mint szabad megfeledkeztem rola

es kijott a terdem alatt egy sotet lila folt,nem faj, de ott van

Szedulok kicsit,hideg a kezem eddig ennyi


2021. nov. 20. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A több óra biztos nem vezet vérmérgezéshez. Ha egy napig bent lenne, még az sem. Térdeden lila foltot sem okoz, biztos beütötted valahová.
2021. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Kb 11 ora hosszarol van szo...kezdem magam rosszul erezni,paranoia lenne?
2021. nov. 20. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiszedted legalább remélem.

Véleményem szerint ez nem lehet az, hiszen jól vagy, se láz, se rosszullét, és míg benned volt nem voltál rosszul. Először is minimum, hogy erős hasfájásod lenne, diszkomfort érzésed, hányinger, hányás, stb., már emiatt orvosnál lennél. Szeptikus sokknál meg aligha írogatnál itt.

2021. nov. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11 ora sem okoz meg gondot.
2021. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gungasam ***** válasza:
A vérmérgezés csakis úgy jöhet létre ha a vérkeringésbe szennyező, mérgező anyag vagy bomlástermék jut. Szerintem a tamponból nem jut vissza a szervezetbe alvadt vér. Vérmérgezéskor a mérgezés helyéről indul ki az elsősorban az ereken látható elszíneződés mert a vér az erekben van. Talán a térdhajlatban lévő erek elszíneződése valóban olyan tünet lehetne. de a térd nem egy dúsan erezett testtájék, sőt ha ül az ember és megfeszül a térde még vértelenebb állapotú mint bárhol máshol, így pont ott éppen hogy nem jelentkezne a mérgezés tünete.
2021. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!