Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antigéntesztnél covidnál van...

Antigéntesztnél covidnál van arra lehetőség hogy más helyett megyek donornak?

Figyelt kérdés
Oltástagadó akar védettségit..
2021. nov. 22. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
persze aztán elkérik a taj számodat meg a személyidet és látják, hogy nem is hasonlítasz és kész :D
2021. nov. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha börtönbe akarsz menni
2021. nov. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Büntetőjogi felelősséged tudatában nyilatkozol, hogy amit megadtál adatok, azok a valóságban megegyeznek a személyeddel, ellenőrizhetőek.


Én voltam ilyen teszten már 2x (szintén oltatlan vagyok, de nem oltástagadó), igazából csak visszakérdezik egyeztetés miatt az adatokat de én biztos nem vállalnék be ilyen senki miatt.


Nem tudom melyik jogi kategóriába esik épp de szerintem olyan 3-5 év börtön járhat ha kitudódik.

2021. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Inkább ölj meg egy embert, azért kevesebb büntetés jár. Sajnos ezt nem poénból mondom, tényleg.
2021. nov. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%
Mehetsz nyugodtan. Azokkal meg, akiknek a sok oltás már agykárosodást okozott, ne foglalkozz.
2021. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mért nem megy el ő? Valószínűleg pozitív lenne, a legtöbben már átestek rajta. A családomban is többen vannak, akik nem oltatták be magukat, de van védettségijük, mert átestek rajta.
2021. dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!