Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Feldmar...

Mi a véleményetek Feldmar Andrasrol; ill. arról a terapiarol amit Kanadában csinál? Az LSD és az MDMA valóban gyógyítò lehet megfelelő szakember felügyelete mellett? A drogozás lehetőség az öngyogyitasra?

Figyelt kérdés

#drog #LSD #MDMA #Öngyogyitas
2021. nov. 6. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Lehetőség, de vannak veszélyei is. Nem mindenkinek való. Ahhoz kéne inkább valami szakember, hogy nagyjából meg tudja állapítani hogy hatásos-e - vagy sem?

A tipikus drogosok akik belefutnak őnáluk kevésbé használ. Pl én függő vagyok. Az egész éltem szinte működésképtelen az anyagok végett. Mégis depibe voltam keményen, de 200 mg ketamin kihozott tartósan a depresszióból. Aztán mivel függő voltam pár hétre rá belőttem magam speedel. Ezután megint jött a depi.. Hatásos lett volna tehát ha nam csapnám szét magam hetente különböző színű porokkal. Így, nekünk függőknek viszont nem hatásos. Az exen is hiába beszélem ki magam, vagy az LSD hiába tesz rendbe hetekre, mert az egyéb drogok amiknek nem bírom megállni a használatát romba döntik az elért eredményeket. Tehát, igen, ezek hatásosak. Csak azt látom azok jutnak ezekhez hozzá akik eleve a drogos világban mozognak. Mi pedig jórészt nem tudjuk kiaknázni a benne rejlő lehetőségeket..

2021. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az lsd, gomba és egyéb pszichedelikus szerek megfelelő környezetben, szakemberek segítségével olyan helyekre elvihetnem a lelkünkben amikről nem is tudtunk hogy létezett, ezáltal közelebb kerülünk magunkhoz és a lelki békénkhez, gyógyulásunkhoz.
2021. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az LSD tényleg meg tudja mutatni mik azok amik igazából vagyunk. Hogy milyen jó volt gyerekként. De még mindig ott tartok hogy aki képes LSD-t szerezni, az ismer legalább egy jó dílert. A mai világban pedig nagyon könnyű függővé válni.. Vagy beszéljünk az mdma-ról. Én ha most átlagot számolok. Az elmúlt fél évben mondjuk 10 féle exet próbáltam. É öreg motoros vagyok - így meg tudom saccolni a 10 ből kb 3 ban volt mdma. Ráadásul azok mellett is volt valami dizájner beütés. Utoljára kák szellem volt mdmas, de azon is izomgörcseim stb voltak. Teghát az mdma-ra rá volt segítve kis ismeretlen dizájner droggal. Az a lényeg amíg ezek így vannak nálunk baromi nehéz beszerezni tiszta cuccokat (talán a gomba kivétel). Így pedig egy orosz rultett ami van. Valóban a tiszta hatóanyagok működnének. Más kérdés hogy ezt itthon nálunk jelenleg nem elérhető..
2021. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy 1, és 3-as vagyok. Most is épp be vagyok pálinkázva. Viszont annó írtam egy jó írást az lsd-ről. Tekintve hogy visszaolvasva sem tudok már normális választ írni, inkább ezt linkelem be


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__102..


Itt én voltam 2-es válaszoló. Nekem az LSD élményem meghatározóbb volt, mint amikor pl heroint használtam. Persze én függő vagyok, és ez két külön világ.. Nyileván ha nem lennék függő, akkor ez hatásos lett volna sok esetben..

2021. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Az lsd sokat segíthet, de csak ha van a közeledben olyan akit szeretsz, és akiről biztosan tudod hogy szeret. Inkább otthon érdemes csinálni, pl barátnőddel/pasiddal, esetleg testvéreddel, legjobb barátoddal. Érdemes már napokkal előtte felkészülni rá. ne állj neki üres gyomorral, de ne is közvetlenül előtte egyél. Aludd ki magad előtte, mert utána nem fogsz tudni egy darabig. Mellőzd a használatát, ha aznap kifejezetten rossz kedved van. Ha az mdmat is az lsd mellé szeretnéd, javaslom mindkettőből keveset használj. 150-200 µg lsd-hez maximum 60-70 mg mdmat, de először mindkettőnek csak a felét edd meg, hogy legyen lehetőséged eldönteni, hogy akarod-e ezt még folytatni. a megfelelő körülmények közt valóban sokat segíthet, de ez nem az a gyakorlat, amit minden lelki sérülés után érdemes azonnal alkalmazni. Inkább minél ritkábban. Ha rendelkezel epilepsziával, pánikbetegséggel, esetleg indulatkezelési problémáid vannak, inkább teljesen hanyagold ezt az egészet. És ne vegyél be rá nyugtatót se!
2021. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
5-ös vagyok, annyit még hozzá tennék: A nine perfect strangers című sorozat épp az lsd gyógyászati felhasználásáról szól valamelyest. Talán segíthet abban, hogy használat nélkül is megérthesd a működését, legalább egy hangyányit.
2021. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Lsd és egyéb rekreációs drogok nem vagyok biztos hogy segítenek sőt, szerintem ezek nem arra valók, de ayahuasca/DMT az viszont sokat tud.
2021. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Segít az lsd, gomba is. Saját tapasztalat. Az ayahuasca a következő szint szerintem :D
2021. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

3#

Manapság lehet még találni olyan dílert aki nem a dizájner szarral akar kinyírni? A mai világban a drogozás nem oroaz rulett?

Én a 2000-s években voltam "rendszeres" használó. Kb havonta 1-2 alkalommal jártunk veszett jó techno bulikra, és ott cuccoztunk. Nálam inkább a füvezés , speed, és extasy ment, ennél keményebbet nem csináltam. Illetve egyszer kaptam olyan lasztit, amiben kokain vagy heroin? (már nem emlékszem) volt. Volt egy srác mindig ő hozta és jó anyagot szerzett. Nagyon jó idők voltak, sose bántam meg az életem ezen részét, pedig volt egy pár húzós éjszakám. Akkor hagytuk abba, mikor kezdett bejönni ez a dizájner dolog, az anyag egyre megbízhatatlanabb volt, és a jó techno partik szépen lassan eltűntek.

Hogy őszinte legyek, mai fejjel, 33 vagyok nem mernék csak úgy elmenni és használni valamit, mert annyira nem tudni,hogy mi van benne, ott maradok e vagy nem... Akkoriban ekkora rizikó nem volt az anyag körül...

2021. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
2021. nov. 7. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!