Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hasnyálmirígyráknak ezek...

A hasnyálmirígyráknak ezek lehetnek a tünetei? Vagy miért vegeztet ilyen vizsgálatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég jöttem a gasztroenterológiáról, mert már régóta terveztem elmenni. Néha 2-3 havonta, leginkább menstruacio előtti napon, hírtelen erős hatbasugárzó gyomorszájfádalmaim vannak. Savlekötővel enyhül a fájdalom, sima meleg vizes palackkal el is múlik, utána ismét 2-3 honapig nem jelentkezik.

Etvagyam nincs sok, de ez világ életemben igy volt. Van amikor jo etvagyal eszem, maskor nem kívánok csak 1 teát kekszel.

Hasi ultrahangot csinált a doktorno ahol nem latott semmi elvaltozast, hasnyálmirigy, minden a normális méretek között van. Viszont mégis elkuldott CEA és C 19,9 tumor markerek elvégzésére. Nagyon aggódom, hogy hasnyálmirígy vagy más emésztőrendszeri rákom lehet. Én nem ereztem ennyire súlyosnak a helyzetet igy hogy 2-3 havonta lángol fel, és kb 2 éve már igy stagnál ez az állapot. Szerintetek miért küldött el erre a vizsgálatra is, lehet komoly a baj?

Köszönöm.

24 L


2021. nov. 22. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak tudni szeretné, mi a baj.

Másrészt ezek az értékek más gond esetén is lehetnek emelkedettek, nem csak rosszindulatú daganat esetén. Úgyhogy még ha magasabbak is lennének, akkor sem kell egyből biztosra venni a daganatot.

Ha az UH-n rendben volt, akkor nagy gond nem vsz.

2021. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Remélem én is, hogy nagy gond nincs.
2021. nov. 22. 16:30
 3/4 anonim válasza:
Mi lett azóta? Nekem is hasonló van..
2022. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Irritábilis bél szindróma + premenstruációs tünetek

Aloevera gélt ha iszok nem fáj

2022. ápr. 17. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!