Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Adhatok vért? Lehet valami...

Adhatok vért? Lehet valami bajom ?

Figyelt kérdés

December elején lesz egy ilyen kezdeményezés a kis városunkban, lehetőség lesz vért adni és arra gondoltam, hogy én is elmennék. Utána legalább pár vizsgálat eredményét is megtudhatom ingyen.


A gond, vagyis ami elgondolkodtat, az hogy eléggé nagy adagot szoktak ilyenkor levenni, ugye? Nekem a vérnyomásom általában 94/70 , vagy néha 97, kávéval éri el a 100-at a nagy.

Illetve múlt hónapban vettek vért tőlem pár labor vizsgálat miatt , de gondolom ennek már nincs jelentősége.

Rosszul vagyok, ha vért látok vagy beszélek róla, meg nem ájultam el csak azt szoktam érezni, hogy gyengül el a karom és lábam.

Szerintetek ezek alapján mehetnék? Előtte megmérik a vérnyomást, hasznos lehet az egészségemre nézve? 24 n


2021. nov. 24. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mérnek vérnyomást, és kb semmit nem tudsz meg, csak a hemoglobin szintedet. Ezzel a vérnyomással nem biztos hogy megcsinálják.
2021. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 qborka ***** válasza:
Menj el, ott kiderül, adhatsz-e vért. Én pl. végleg ki vagyok zárva, ez kiderült, amikor szerettem volna adni.
2021. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!