Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dr.Ritter Gergely Nyilatkozott...

Dr.Ritter Gergely Nyilatkozott, nem éppen rózsás a helyzet az ottottakal kapcsolatban! Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

A doktor úr azt mondja 42 friss koronavírus beteget regisztráltak! 02:10 -nél mondja a videóban

Majd a riporter kérdezi 08:05 percnél , hogy a 42 beteg az oltatlan volt? A válasz NEM, talán 42-ből 3-4 volt oltatlan! Egy súlyos esete volt aki meg is halt aki oltott volt! Ezt pedig 04:00 percnél mondja!

https://www.youtube.com/watch?v=4bLhDcVoPKA

Erről mi a véleményed?



2021. nov. 28. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Hogy annyi az ellentmondás és a sok cikk, videó, nyilatkozat,hogy bárki bármilyen véleményt alá tud támasztani,ha akar.
2021. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jah ilyenkor már zarvar van az erőbe mi? Mikor egy orvos az élvonalból nyilatkozik és nem éppen azt mondja amit te vársz?
2021. nov. 28. 20:29
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Ezt sikerült leszűrnöd?
2021. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Egy másik orvos is ugyanígy nyilatkozott éppen nemrég, meg aztán mindenki látja azt is mi van a saját környezetében. A kórházból kijövő civil emberek is azt mesélik, hogy oltottak vannak bent a sima kovidon legalábbis. Úgyhogy szerintem mostanra tudjuk miért nem kapunk rendes statisztikát a megbetegedő vagy kórházi ápolásra szoruló oltottakról. Nem tudom egyébként miért csinálják ezt a hazudozást, ha egyszer nem jött be az oltás azt nem lehet beismerni? Még tovább kell súlyosbítani a helyzetet a további hazugságokkal sőt oltásra kötelezéssel? Az csak a minimum lenne, hogy végre szabadon hagyjanak minket dönteni vállaljuk-e az oltást.
2021. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Remélem igaz, mert én nem vagyok oltva, és így akkor jó döntésnek érzem.
2021. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2021. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Négyes melyik Orvos adta azt a nyilatkozatot? Emlékszel a nevére? le tudod írni?
2021. nov. 28. 20:39
 8/16 anonim ***** válasza:
A facebook linket azért adtam meg mert benne van az egész sztori.
2021. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem ami leszűrhető volt, hogyha valaki nem szól neki, hogy fertőzött (mert mondjuk úgy gondolja, hogy a covid nem veszélyes és nem akar fölöslegesen kórházba kerülni), akkor nem feltétlenül tud róla, hogy az illető covidos.
2021. nov. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Párom szülei nemrég itt jártak. Külföldön élnek. Izrael. Ők azt mondják náluk kórházban 90%-ban oltatlanok vannak. Apja orvos.

Mondjuk ott csak Pfizert (meg mostanában már Modernat) oltanak.

2021. nov. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!