Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Klebsiella pneumoniae baktériu...

Klebsiella pneumoniae baktérium hüvelyben. 1 éve szenvedek tőle, és semmitől sem gyógyulok meg. Mit tudtok javasolni ?

Figyelt kérdés
Most váltottam dokit is

#Klebsiella pneumoniae baktérium hüvelyben
2021. nov. 29. 00:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Ha meg van, hogy melyik baktérium okozza, akkor az orvosnak tudnia kellene, hogy melyik antibiotikumot írja fel célzottan
2021. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, de nem reagál, pedig dupla adag antibiot kapok. 😒
2021. nov. 29. 17:46
 3/34 anonim ***** válasza:
Klebsiella pneumoniae egy tipikusan multirezisztens baktérium... ESBL termelő. Valószínű hogy csak az intravénásan adott antibiotikumok hatnának.
2021. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
azóta meggyógyultál? nekem is ez van, most kezdem az antibiotikumot
2022. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Addig vagyok jobban, amíg erős antibiotikumokat szedek, de ahogy leállok vele jön vissza egyből, már annyit beszedtem hogy teljesen elgombásít és nem látom a kiutat, szerintem egyik orvos sem kezelt komolyan és megfelelően, valszeg egy normális infektológiai kivizsgálás kellene és egyszerre kezelni a 2 problémát. Rengeteget költöttem gyógyszerekre, magánorvosokra, , mindenféle hüvelykúpra, fájdalomcsillapítókra... szerintem ebből nincs kiút, eutanázián gondolkodom, persze arra is csak külföldön van lehetőség. Összességében egy borzalom a magyar egészségügy, rengeteget csalódtam.
2022. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Hát ez elég borzalmasan hangzik. Teljesen kétségbe estem az itteni írások alapján :( nekem is a 3.magándoki vett végre mintát nem csak hasraütésszerűen kezelt... Nevetséges
2022. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem mentem azóta, nem telik rá. Rá álltam az ezüst kolloidra. Anyukám is attól gyógyult ki egyik szuper baciból. 11 üveget becsókolt.
2022. márc. 30. 18:25
 8/34 anonim ***** válasza:
Ezüst kolloid nagy átverés, fertőzésre nem fog hatni, egy normális kórházban próbálj infektológiára bejutni.
2022. ápr. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Tényleg infektológia a megoldás, semmilyen antibiotikum nem segít? Én 5 napja tolom, de minimálisan javult csak.
2022. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Infektológia ? Na ne viccelünk már! Ez nem fertőzés, hanem szuper baci, ami mindennek ellenáll.

A fertőző osztályon csak beledobják az embert az ágyba. Apámmal is azt történt...feldagadt a karja, aztán letagadták, hogy a bácsi véletlenül leesett.

Érdekes, nekem az ezüst kolloid régen candida ellen is jó volt. Semmi nem hatott. Anyám is X betegségből meggyógyult. Idő, türelem, és hinni is kell.

2022. ápr. 2. 19:23
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!