Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha elkap valami betegség,...

Ha elkap valami betegség, Covid, megfázás, akármi, az milyen érzéseket vált ki?

Figyelt kérdés
Ideges leszel, haragszol, beletörődsz, magasba roskadsz?
2021. nov. 29. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek kozul egyik sem. Nem hagyom el magam, probalok finom teakat inni vagy gyumolcsleveket es minel tobb vitamint bevenni. Nalam ez a siker kulcsa
2021. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

COVID-os még nem voltam, most leszek (olyan helyre megyek, ahol nehéz lesz kikerülni).


Megfázást nagyon-nagyon gyakran kapok el.

Megijedek olyankor, hogy mi lesz belőle. Aránylag sokszor lesz szövődményes illetve baromi gyakran marad vissza 1-2 hónap köhögés - most is ezzel küzdök.

A háziorvosamban nem bízom.

Az antibiotikumokat nem bírom.


Amúgy mielőbb el szoktam kezdeni szedni a NeoCitránt, az nálam segít, lerövidíti az időtartamát, időben elkezdve esetleg meg is állítja.

Párhetente elkapok valamit, de a többsége csak 2-3 nap torokfájás, vagy 2-3 napig néhány tüsszentés, zavaró orrcsavarás, duzzadt orrnyálkahártya. Na, amikor elkezdődik az orrfolyás maga, onnantól nagy nálam a szövődmény esélye.

Viszont a 2-3 napos kis valamikből is szokott köhögés visszamaradni, gondolom valami nem tökéletes immunválasz szövődménye.

2021. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért váltana ki belőlem bármilyen érzést, hiszen nem ismerlek.
2021. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Belőlem szorongást vált ki. Persze hogy szar érzés lassan egy hete magas lázzal itthon feküdni, úgy hogy senkivel se találkozok nehogy megfertőzzem őket. Covidot kaptam el, nekem viszont sajnos eleve rossz az immunrendszerem veleszületetten, ezért aggódok miatta..
2021. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!