Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye ti ki szoktátok mosni...

Ugye ti ki szoktátok mosni pl. a hálóruhát/pizsit mielőtt felveszitek?

Figyelt kérdés

A párom vett egy hosszú pizsamát, és mosás nélkül fekudne be vele az ágyba.


Velem van a baj, hogy ez engem zavar? Egyébként is zavarna, de vannak bőrproblémáim,és egyáltalán nem tetszik a gondolat, hogy olyasmi kerül az ágyneműmre, amit már több százan tapiztak. Nem beszélve arról, hogy egy világjárvány kellős közepén vagyunk, bár ez a legkevesebb.


A párom szerint rögeszmés vagyok.


Tényleg én kapom túl a dolgot..?


2021. nov. 30. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,minden alsóneműt kimosunk.Nem lehet tudni ki tapogatta össze,szenved e fertőző betegségben .
2021. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ferjem ugyanez (lenne), de amint vesz maganak valami ruhanemut, dobom is a mosogepbe, hogy eselye se legyen :D

O is szokta mondani, hogy felesleges kimosni, de kulonosebben nem vitazunk ezen szerencsere.


En is kivagyok ettol, alap, hogy elso hordas elott kimosok mindent, nem csak a pizsit, hanem ruhakat, agynemut, stb stb.

Egyebkent anyosom is ezt csinalja, o is felvesz mindent mosas nelkul, szoval ez valami csaladi ize naluk.

2021. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi hatással vagyunk egymásra. Ha jut időm, mindent kimosok első használat előtt, de van, hogy egy nadrág vagy pulcsi miatt annyira izgatott vagyok, hogy másnap már mosatlanul felveszem. Igazából Budapesten élek, tömegközlekedek, nem érzem koszosabbnak, mit amilyen az életem amúgy. Fehérneműt és szerintem egy pizsamát is mindenképp kimosnék. A párom ruháit is én kezdtem el kimosni használat előtt, de most már van, hogy magától is odateszi.
2021. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Igen, igazából csak a zoknit nem mosom ki valamiért, az összes többi a boltból egyenesen a szennyesbe megy.
2021. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kimosom! Mindent első használat előtt, kivéve a kabátot és a cipőt
2021. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Én általában nem szoktam, nálunk ez nem volt divat, így én sem hozom ezt a mintát. Soha nem lett semmi bajom. A baba cuccait kimosom újonnan is, de ennyi.
2021. dec. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!