Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Második Covid oltásra, napra...

Avada0 kérdése:

Második Covid oltásra, napra pontosan a megadott idővel később kell menni vagy nincs ennyire szabályozva?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 23:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
47%
Pacsi! ;) ha már egy ember elkezd ma gondolkodni, akkor nem hiába tépjük itt a szánkat
2021. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Igen csak ki tudja elég lesz e?

Bár láttam már pár oltott kérdését is itt aki nem két már több oltást és leszarja ha lejár a kártyája csak hagyjak már békén

2021. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
63%

Én őszintén mondom neked, hogy ha szeretnél teljes életet élni akkor ne oltasd be magad!

Több kárt okoz mint hasznot, még a vírus ellen sem véd.

Munka helyet meg lehet kapni simán, épp most kaptam egy jó melót, ahol semmit se kell szinte dolgozni és jó a fizu is, melette pályakezdő vagyok.

Társaim egyetemre mentek és a felének durva oltási reakciói voltak stb. Volt akinek meg a ciklusa is felborult...

Csak úgy lesz vége a covid fasizmusnak ha mindenki nemet mond az oltásnak!

Én sem oltottam be magam egyszer sem és nem is fogom!

2021. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
59%
Én is egyet értek, nemet kell mondani. A többség akarata mindig győz, egy egész országnyi embert nem lehet elbocsátani, mert akkor ki fog dolgozni?
2021. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!