Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltatlanok! Mit csináltok,...

Oltatlanok! Mit csináltok, ha bevezetik a kötelező oltást? Én semmiféleképpen nem vagyok hajlandó kísérleti vakcinák beadásához hozzájárulni.

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Mikortól tartasz egy vakcinát nem kísérletinek? Pláne te, akinek nyilván lövésed sincs a virológiáról, csak hiszel annak akinek akarsz.
2021. dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Akkor beadatom, nem vagyok olasellenes de nem igazán bízom a vakcinákban ha lehetséges kívarom amíg csak lehet, főleg mivel már nem is igazán hatásosak.
2021. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Akkor, csatlakozni fogok a tömeghez aki leradírozza azokat, akik ilyen döntést hoznak.
2021. dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Mi az, hogy kötelező?!Ilyet nem tehetnek meg.Max korlátozhatják, hogy a boltokban be kell mutatni az oltási igazolványt stb...
2021. dec. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem hamarosan kötelezővé teszik, hiszen a gyógyszerlobbi mindenekelőtt...
2021. dec. 2. 10:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs.De, ha lenne olyan tüntetés lenne, hogy azonnal visszavonnák.De ilyen úgysem lesz.
2021. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Menekültjogot kérek Svédországba
2021. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Az az igazság, hogy nem igazán durva a hatasa a covidnak, 100-ból csak 10 eset necces, és annak is csak a kis resze vegződik intenzíven, ezert letezhet maga a jelenseg, hogy oltaspárti meg oltasellenes.

Ha mondjuk 90%-os halálozasi ratája lenne teljesen más lenne a szitu.

Aki oltasellenes, szíve joga. Hágára lehet menni, vagy embercsempészettel barmely 3. világbeli orszagba. Sajnos nem csak jogok (pl lelegeztetőgephez, ha a megrögzött oltasellenes páciens aki azt mondja nem vagyok kíserleti patkany megis rászorul... 1%), hanem kötelessegek is vannak.

Szerintem Etiópiaban pl nem kötelező az oltás, de Eritrea miatt a katonai szolgalat tutira....

Szoval annyira szabad az elet mint meg sose. Az öregedő feleseget is le lehet cserélni nem? Hol a gond?

2021. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kísérleti == bürokrácia nagyrésze át skipelve végre.
2021. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megyek külföldre nyaralni , ahol nem kötelező :)

-

Ahol egy ajtó bezárul, ott egy másik kinyílik ;)

2022. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!