Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 21 évesen kaphatok agyvérzést...

21 évesen kaphatok agyvérzést vagy szívrohamot?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon nagyon stresszesek a mindennapjaim, és napok óta elkezdtem érezni, hogy enyhe nyomás van a szívemnél, a fejem, az állam és az arcom bal oldalon enyhén zsibbad. És minden napom a félelemmel telik el, hogy bármelyik percben kaphatok valami agyvérzést, inkfartust vagy valamit.

Mitől lehet ez? Mit tudnék tenni?



2021. dec. 4. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Végiggondolod az életedet: hol tudsz a tevékenységeidben racionalizálni, érzelmileg kevésbé bevonódni a helyzetbe. Egy pszichológus jól jöhet, de erre szerintem egy coach is megteszi.

Mi okozza a stresszt?

2021. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából a munka, a megélhetés, párommal is sokat veszekszünk mostanában.:/
2021. dec. 4. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
A pároddal érdemes lenne párterápiára elmenni, mert magától nem számíthatsz változásra. Végig kell gondolni, mi a vita tárgya, tényleg egymásra haragszotok-e vagy külső frusztrációt öntötök a másikra. Nem akarjátok-e mindenáron az akaratotokat ráerőltetni egymásra, nem köttök-e bele az élő fába is, vagyis van-e értelme az előrevivő konfliktusnak vagy csak romboló veszekedés. Összeegyeztethető-e az értékrendetek, szóval több szempont van-e, ami összetart vagy külön jobb lenne. Munkahelyből keresni kell jobban fizetőt.
2021. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én inkább szerintem a külső gondokat zúdítom rá sajnos, akaratomon kívül rajta töltöm ki minden gondomat, és ezt próbálom mindig megszűntetni, de sajnos sokszor nem sikerül.
2021. dec. 4. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:

"21 évesen kaphatok agyvérzést vagy szívrohamot?"


Bárki bármikor kaphat agyvérzést vagy szívrohamot.

2021. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát erőltesd, inkább panaszkodd el neki, ha valami felbosszantott máshol, de ne legyél hárpia. A saját érdekedben.
2021. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!