Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kalprotektin gyulladást jelez?

Kalprotektin gyulladást jelez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A gasztroenterologous kert kalprotektin vizsgálatot, kérte hogy külön helyeken nezessem meg. Az első es a legutolsó vizsgalatot ugyanazon a helyen csinaltam, ezeknek megvan az eredmenye. A legelsőnél 33 jött ki, a legutolsónal ( 1 hét különbség a 2 vizsgálat között) 73 jött ki. 50ig nornalis úgy irja a leleten. Ez akkor gyulladást jelent vagy nem annyira vészes?

A második vizsgálat eredménye még nincs meg ( 2 nappal az utolsó előtt vegeztem) gondolom az is magas lesz, vagy mennyi idő alatt nőhet meg duplájára a kalprotektin?

Köszönöm ha valaki felvilágosít engem is.

23 N



2021. dec. 6. 23:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogy szolgál az egészséged? Jól vagy?
márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést, jól esik.

Jól vagyok. Azóta műtöttek és hála Istennek nem volt rákos daganat, még csak átalakulóban volt.

márc. 18. 16:07
 13/15 anonim ***** válasza:

10-es voltam, ez nagyon jó hír! Akkor minden okés lett.

És az IBS-eddel hogy állsz? Azóta is jól kordában tudod tartani? Tudod, nekem is hasonló eredményem lett, mint neked.

márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó hír! 🥰 örülök neked!
márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Jól esik, hogy írtatok!

IBS-nél a szénsavas italokat próbálom teljesen elkerülni, sosem eszek annyit, amennyit csak birok, tehát nem lakok jól teljesen, inkább eszek többször kevesebbet. Édességet, tejterméket is amennyire lehetett lecsökkentettem, így a fájdalom szinte teljesen elmúlt, 1 évben 1-szer, 2-szer ha előfordul, a puffadás is jelentősen csökkent, persze előfordul még néha, de már nem annyirw rossz. Nekem így sikerül kordában tartani, próbálom ezt tartani. Gyógyszereket nem szedek, sajnos azoktól javulást nem vettem észre.

márc. 31. 20:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!