Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azért ilyen szemét az orvosom,...

Azért ilyen szemét az orvosom, mert nem vagyok beoltva?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve íratok fel covercardot. Az utóbbi időkben 2-szer, 3-szor is rá kell szólnom, hogy ugyan már írja fel. Most volt egy arcüreg gyulladásom, Nasotasone-t kellene felírnia. Már 6 emailt is elküldtem, hogy kérem szépen írja fel, mert alig kapok levegőt. Aztán megírtam neki, hogy ugyan már, meddig várjak, vagy inkább ne várjam? Erre azt írta, hogy ilyen stílusra inkább nem reagál. Mi a baja? Más is tapasztalta ezt, aki oltatlan?

2021. dec. 7. 12:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Talán elfoglalt nem?
2021. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
25%

Nem.Mert nem is tudja hogy nem vagyok beoltva ugyanis nem kőtöm az orrára senkinek sem.

Ha azóta van ez hogy tudja hogy nem vagy oltva akkor lehet hogy ezért szívózik veled

2021. dec. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

"Aztán megírtam neki, hogy ugyan már, meddig várjak, vagy inkább ne várjam?"


48 éves vagyok, de életemben nem kommunikáltam így orvossal.

Nem ő a szemét, te vagy bunkó!

2021. dec. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Diagnózis nélkül nem is írhat fel orvos gyógyszert. Csak krónikus betegségre való, rendszeresen szedett gyógyszereket (szakorvosi ajánlás alapján).


Kérj időpontot, menj oda, és a vizsgálat alapján majd felírja azt, amit ő jónak lát. Az orvos nem webáruház, ahol te mondod meg, hogy mit rendelsz....

2021. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Nekem már az is fura, hogy te mondod meg, hogy mit kéne felírnia.

Ezt sok orvos nem szereti.

Valószínűleg az is idegesítő, hogy már 6x írtál.

Telefonálni nem lehet? Akkor nem kell gondolkodni, hogy célba ért-e az e-mail és látta-e.

2021. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Ha az orvos mindazt felírná, amit a beteg kér, nem is lenne szükség orvosra, vagy az anyagot is receptre kapnád.

.

Orvosod helyében felhívnám figyelmed, a gyógyításhoz az orvos iránti bizalom is szükséges, stílusod nem ezt tükrözi, ezért jó lenne, ha eresnél mésik dokit magadnak.

2021. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj, szegény kérdező....! Senki nem támogatja... :)))
2021. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
49%
oltasd be magad, és akkor meglátod hogyan reagál az orvosod.
2021. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Van diagnózis. Krónikus arcüreg gyulladás, ez lett megállapítva. Egyébként keresek majd másikat. Miért is lennék bunkó? Fizetem a munkáját, nem hiszem, hogy én lennék a bunkó, mert 6 email után rászólok. A rászólást egyből lereagálta. Egyébként szabad orvosválasztás van, szóval még a héten kikérem a kartonom. Biztos vagyok benne, hogy az oltás van a háttérben, majd meglátjuk.
2021. dec. 7. 13:10
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Óóó, nálatok fizetős a háziorvos...? Nem Mo-on élsz?
2021. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!