Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha pár hetetek lenne hátra...

Ha pár hetetek lenne hátra kipróbálnátok, hogy milyen a drog?

Figyelt kérdés
A többség egyet ért azzal, hogy a drog hosszútávon tönkreteszi az ember életét. Ti mit tennétek ha diagnosztizálnának titeket egy olyan betegséggel ami pár hónap vagy hét alatt a halálotokat okozza. Kipróbálnátok, hogy milyen a drog ha garantált, hogy másnak nem ártotok vele?
2021. dec. 10. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2021. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem, mert nincs szükségem rá. Ezer más dolgot kipróbálnék ha lenne rá lehetőségem, de a drog pont nincs köztük.


Különben a drogosok is csak azért tolják, mert erősen addiktív, és egy szimpla hétköznapot nem tudnak túlélni cucc nélkül. Azt meg el ne hidd hogy az mennyire jó dolog mikor becuccozzák magukat… van ez a duma, hogy elcsendesül a világ meg milyen nyugodtak. Azok, mert a világukról nem tudnak. De ők nem ezért tolják, hanem mert nélkülük semmirekellő az összes, nem tudsz velük még beszélgetni sem, mert a falat karmolják a cuccért.

2021. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Őszintén szólva, soha nem is érdekelt.
2021. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Fűvel már volt dolgom. Kipróbáltam, érdekes volt, annyi. Nem kell ehhez meghalni.

Oké, pl az LSD is érdekelne, de azt sosem fogom kipróbálni, mert veszélyesebb. Ha lenne 2 hetem hátra, nem biztos, hogy ilyesmire pazarolnám az időmet.

....viszont meghágnék mindenkit a városban..:D

2021. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Én vissza fordítom a kérdést.

Kipróbáltam milyen a drog, és az sem zavar ha heteim vannak vissza :)

Az élet ami nehéz. Munkát keresni, dolgozni, és megszakadni a gyárban éjjel-nappal havi 150-ért. Amikor egy albérlet ára is kaukcióval vagy 300. Szóval ebben az mai társadalomban baromira oda kéne figyelni, és felelősségtejesen élni (hogy egyedül boldoguljon az ember). Én inkább úgy döntettem hogy ha ez ilyen nehéz, akkor nem veszem komolyan az egészet. Túl nehéz lenne itt 1-ről a 2-re jutni. Egyszerűen elegem van tehát a problémákból (ebből a társadalomból) és nem is akarok velük foglalkozni. Ha tehetem bedrogozok, és valóban néha még jól is érzem magam. De tudom ez kb olyan boldogság amit a strucc érez, mikor belenyomja a fejét a homokba. Tehát ettől nem oldódik meg az életem soha, csak néha telibe röhögöm magam, és ezt az életet amit ilyen szerencsétlenül élek. De ha nem a drogok, akkor másképp menekülök el. A lényeg hogy szerintem nehéz ez az élet. Nem találtam olyan célt, amiért érdemes lenne küzdeni. Így pedig nem nehéz lazán vennem az egészet. Hiszen nincs mit vesztenem 😄

2021. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

"Nem az élet nehéz, hanem te vagy csicska."

/Sebestyén Balázs/


Bocsi utolsó, nem akarok a problémáidból viccet cisnálni, csak nem bírtam ki:D

2021. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6, No problem :) Nem kell mindent túl komolyan venni :D

Amúgy lehet h igaz. Lehet nem az élet nehéz - hanem rossz a hozzáállásom...

2021. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg ha már ennyire belemerültem - akkor rendesen is válaszolok a kérdésre. Majdnem 2 évtizede használok drogokat. Az összes klasszikus szert, és több mint 100 féle dizájner drogot használtam már. A fűtől az LSDn át a kokainig, és a heroinig minden játszott. Szóval van tapasztalatom bőven...

A különböző színű porok valóban beadnak egyféle készenlétet - egyféle örömérzést/boldogságot. (Ez egy olyan valami amit aki nem használta, az elképzelni sem bír.) Azonban ezek az instant boldogságok nem mély dolgok. Csak beáll az ember, és bumm minden tök jó, és k... jól érzi magát. Viszont ez nem valós boldogság. Nincs a hátterében semmi. Nem olyan mint aki dolgozik 10 éven át, és van egy háza, vagy szép kertje, és pl egy párkapcsolata - amit sikerült neki összehozni.., és így boldog. Tehát a szerek által érzett boldogságnak nincs "valóság" alapja. Nincs mögötte valódi munka. Egyféle illúzió inkább.

A drogok tehát egyféle + állapotba juttatják a használót. Azonban az is fontos hogy épp honnan lövi ki magát az ember. 2+5=7 de 0+2 az csak 2 marad.

Ha pl rendes körülmények közül - akkor irtózatosan boldog lesz.

Ha félig a nyomor szélén áll - akkor csak inkább elfelejti az életét - és x időre boldog.

Ha épp csöves, és úgy használ, akkor nem is igazán boldog.., csak épp készen van, és elfelejti önmagát, és helyzetét x időre.

Tehát arra akarok kilyukadni, hogy a drogok csak előrébb visznek. Kilőnek egy irányba (attól függően h miylen drog). Beadnak egyféle áll boldogságot. Viszont ha 💩 az alap kiindulási pont, akkor hiába a legjobb kokain, vagy heroin - mert attól sem lesz igazán boldog az ember (inkább csak elfelejti egy időre a valóságot).


Tehát hogy ha olyan helyzetbe kerülne valaki hogy tudná hogy pár hete van vissza, az már a drogoktól sem hiszem hogy igazán boldog lenne. Sőt inkább lennének paranoiái, téveszméi, és óriási félelmei - mintsem fantasztikus élményei.

2021. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dzsoki ***** válasza:
Igen,de csak,ha tuti az a pár hét.
2022. márc. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!