Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs sok idő hátra? Vége...

Nincs sok idő hátra? Vége lesz mindennek?

Figyelt kérdés
Mindig féltem a haláltól. Sokan mondják, hogy csak 10 évünk van? Igaz ez? Nem tudok emiatt boldogan élni, nincsenek céljaim, mert azt mondom:Minek?
2021. aug. 12. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kik és miért mondják, hogy 10 évünk van, én nem hallottam ilyet. Persze az életünknek egyszer vége lesz, ezért érdemes olyan célokat kitűzni, amik túlmutatnak ezen az életen.
2021. aug. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd minden évben azt mondják itt a világvége. Nem tudjuk mikor lesz de ez a 10 év is csak egy újabb találgatás.
2021. aug. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen kár agyalni. Élj úgy, hogy ha tényleg eljön az idő, visszanézve azt mondanád: nem bántam meg.

Ez legalább olyan, mintha attól rettegnél, hogy holnap a fejedre esik egy tégla. Előfordulhat? Igen, de kicsi rá az esély. Ne stresszeld magad, enélkül is van elég sz@rság.

Amióta élek, ez már több, mint fél évszázad, tudod hányszor hallottam, hogy nemsokára itt a világvége? És még mindig nincs. Már kétezret is jósolták, de az sem jött be. Ne rettegésben élj!

2021. aug. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy a globális felmelegedéstől és a társadalmi problémáktól fél a kérdező, de ezt elfelejtette, nem fontos neki, csak a félelem maradt meg benne abból, amit hallott.


Szerintem sem érdemes, viszont tegyél ellene!

Amire te képes vagy, azt.

Ha mindenki csak azt tenné meg a jóért, amire képes, egészen más lenne a világunk.

2021. aug. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A világvége (azaz a mi Földünk vége) lehet, hogy csak évmilliók múlva, sőt... következik be, hacsak nem tesszük tönkre a környezetünket, nem jelenik meg egy minden embert elpusztító vírus, atomháború...

Kérdező, kár ezzel tönkre tenni a józan gondolkodásodat és az agyadat. Fentebb már írták, hogy már annyi világvégét jósoltak, hogy na...!

2021. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugtató.
2021. aug. 12. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!