Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki elkapta és átesett a...

Aki elkapta és átesett a koronavíruson mennyi idő eltéltével éreztetek újra illatokat és ízeket?

Figyelt kérdés
2021. dec. 11. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyum elkapta, kb. 2-3 hét volt a gyógyulási idő, beleértve a szagokat és az ízeket is
2021. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy éve estem át rajta. A tünetek megjelenése utáni 5. napon veszítettem el az ízlelésem és a szaglásom. Körülbelül 1 hónap múlva kezdett fokozatosan visszatérni, de kb 10 hónap telt el, mire tökéletesen helyreállt. Addig furcsa volt. Megváltoztak a szagok, ízek.
2021. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másfél hónap.
2021. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most voltam benne november közepétől. Fhuu rettentő rossz volt hogy nem éreztem szagokat, ízeket. 4.ik napon ment el és 2 hét után jött vissza.Lehet segített hogy mindig szagolgattam valamit(illóolajok,tusfürdő,ecet) olvastam valahol hogy volt akinek segített. Lehet nekem is 😁
2021. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!