Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid második oltás beadását...

Covid második oltás beadását követően mennyi időnek kell eltelni, hogy kialakuljon a védettség?

Figyelt kérdés
És a védettségi igazolványt mennyi idő múlva küldik?

2021. dec. 11. 21:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
2 hét
2021. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Nem véd semmi ellen , sem 5 sem 9 . Ez a balhé nagy üzlet és politikai mediakamu, a képviselőknek nem kötelező az ami a lakossagnak fontos szervezetnek az ...
2021. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

2 hét


a második oltás után nem küldenek védettségit. az első után küldik.

2021. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Amint megjön a plasztikkártya, más hatása nincs nagyon.
2021. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#2, #4, Nagyot fogtok koppanni, mert a védettésgi igazolvány QR kódos, a leolvasás ugyebár az alapján adatbázisból történik. Úgy gondolom, nemsokára sokan fognak visítani, mert az adatbázisban egy parancssor megváltoztatni az 1x oltottak érvényességét, vagy 6 hónapra állítani az érvényességet az utolsó oltás után. Vegyetek fel állvédőt, nehogy megfájduljon, amikor leesik... Bár amit írtatok, lehet, hogy előbb kerültök kórházba, minthogy ez meglenne. Sebaj. Így, vagy úgy...
2021. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 Nem tudom, miről hadoválsz, az az oltottakat érintené. A rendszer meg kétnaponta bedőlne, ha ténxleg scannelnének. Kétszer voltam covidos, először nem vettem észre, de a deltába (az áprilisi brutális szupermutáns™, Zsindex, minden jog fenntartva) természetesen, mint minden oltatlan, belehaltam. Aztán 3 estényi hőemelkedés után meggyógyultam. XD debil kovidcsicska
2021. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
anonim, neked milyen tudományos fokozatod van amivel itt osztod az észt?
2021. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Melyik anonimra gondolsz?... Te is anonim módon jelensz meg itt amúgy...
2021. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es az anonim nem egy felhasználó, hanem minden válaszhoz az van írva, ahol a válaszoló nem akarja, hogy a nevét kiírja az oldal, más szóval anonim akar maradni.
2021. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Várjuk az oltás témában Wadmalac véleményét
2021. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!