Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bajt jelent, ha van egy púp a...

Bajt jelent, ha van egy púp a fejem hátsó részén?

Figyelt kérdés
Ma elkezdett fájni a fejem hátsó része, annak is a jobb oldala. Nem nagy erővel csak ilyen nagyon tompán, de még pont érezhetően. Vártam, hogy majd elmúljon, de nem így lett, egész nap maradt ez az enyhe fájdalom. Most ahogy így este jobban megtapogattam a fejem hátsó részét, éreztem hogy van rajta egy kisebb dudor, kb pont ott ahol a fájdalmat is érzem. A másik oldalán a fejem hátsó részének nincs ilyen dudor, csak itt. Ez mi lehet? Kell ezzel orvoshoz fordulni vagy ez semmi komoly?

2021. dec. 13. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sajnos jelenthet problémát. Menj orvoshoz, az a biztos.
2021. dec. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel itt senki nem tudja megnézni így bármi lehet. Ezért azt javaslom mindenképp menj el orvoshoz ha nem múlik vagy ha stresszel. Egyébként csak azért válaszolok a kérdésedre mert nekem is volt már hasonló. Megütöttem a fejem és elfelejtettem aztán nagyon megijedtem mikor fájt meg púp volt rajta. Szerencsére eszembe jutott mert én is stresszeltem volna rajta napokig. (Pár nap alatt elmúlt.) Szóval nem feltétlen kell megijedned.
2021. dec. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!