Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől van? El kell mennem...

Ez mitől van? El kell mennem vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ha suliba be kell mennem, akkor rossz lesz a közérzetem, görcsbe áll a gyomrom, ok nélkül jön elő a félelem érzése, olyan érzésem van, mintha fojtanának, néha csak zihálva, szaggatottan tudok levegőt venni pár percig, néha remegek, megrándul (vagy, higy mondjam) a kezem, lábam, vállam, fejem mintha tikkelnék. Az iskolában nem tudok enni, inni, egyszerűen nem vagyok rá képes.
2021. dec. 14. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Hardcore szorongás.

Keress pszichológust. Elvileg kell legyen iskolapszichológus akihez fordulahsz ezzel.


Bántanak az iskolatársaid?

2021. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem bántanak, tök jóban vagyok velük
2021. dec. 14. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Legalább ez.:)

őőő akkor esetleg a tanárok? Tantárgyak? Van olyan óra, aminek a gondolatától is elfog a rettegés?

2021. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi ilyen, ezért nem értem, hogy miért félek mindig
2021. dec. 14. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Hm, furi vagy:D

De akkor meg pláne javaslom a pszichológust. Vele talán fel tudjátok deríteni ennek az érzésnek az okát. Én csak a két legkézenfekvőbbet kérdeztem ugye, de lehet olyan oka van, ami sehogy sem kapcoslódik ehhez, csak valamiért a suliban jön elő. Mittudomén, szeparációs szorongás:D


De fontos, hogy jól érezd magad a suliban! Ott töltöd a napod nagyrészét, és most alakul ki a szociálisságod alapja. Görcsölve nehéz erre figyelni:S

2021. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!