Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hete amikor felvettem a...

2 hete amikor felvettem a Pfizer oltást , éjszaka 1,2 körűl kinyitottam a szemem , hogy kimenjek a fürdőbe de forgott minden , majd felkeltem de összecsuklottam ( halál félelmem volt amit éreztem semmihez sem fogható! stb. ?

Figyelt kérdés
2 hete kaptam meg a Pfizer oltást , az elsőt. Áprilisban covidos is voltam nagyon beteg , de köhögés és fulladás szerencsére nem volt.Csak íz szaglás elvesztése , láz , fej , hát , torok fájás , picike köhögés , alvás... Visszatérve az oltásra 2 hete amikor felvettem a Pfizer oltást , éjszaka 1,2 körűl kinyitottam a szemem , hogy kimenjek a fürdőbe de forgott minden , majd felkeltem de összecsuklottam ( halál félelmem volt amit éreztem semmihez sem fogható!!! Hívtam is a 112 hogy sürgőssen jöjjenek mert elfogok ájulni állni nem tudok wc re sem tudok kimenni. 1 óra múltán kijött az ügyelet amikor már csak szédűltem , azt mondták ha rosszabbodik be is visznek! Visszafeküdtem majd összehánytam magam mert úgy szédűltem. Próbáltam kortyólni a vizet neszáradjak ki. Kissebb pánik betegségem is van , de ezektől meg aztán ki ne ilyende meg....?!. Így rettegek a 2. Oltást felvenni , nem merem és calószínű nem is fogom!!!!! Köszönöm , hogy elolvassák levelem.

2021. dec. 14. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Pfizer oltás
Tünet
9 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oke, hogy most kipanaszkodtad magad, de mit szerettel volna kerdezni? Meg mi is a szavazas lenyege?
2021. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak nagyon lázas voltál, nem?

Átestem rajta egy éve, egy hónapja kaptam az elsőt, semmi extra, kis hőemelkedés, másnap rohadt fáradt voltam, mintha napok óta nem aludtam volna. Második után szintén kis hőemelkedés és annyi, semmi más.

2021. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez pánik volt.

Eleve pánikbeteg vagy, féltél hogy valami bajt okoz majd az oltás, ezért elkezdtél tüneteket észlelni, ami nem az oltástól volt, csak pszichés.

Én is pánikbeteg vagyok, pontosan tudom hogy hogy megy ez. Legutóbb egy rossz vérkép miatt kerültem az ügyeletre szívrohamgyanúval. Kivizsgált egy kardiológus, természetesen semmi baja a szívemnek, csak pszichésen produkáltam a tüneteket mert aggasztott a vérképem.

2021. dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lett volna a Kinai.Az olyan mint a C vitamin.Se nem árt ,se nem használ.Oltási könyvhöz viszont elegendő.
2021. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább pánikrohamnak hangzik.
2021. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!