Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hivatalos statisztika...

A hivatalos statisztika szerint eddig 441 ember halt bele az oltásba M.o.-n. A valóság nyilván sokkal több, magam is 3 embert ismertem aki az oltás utáni szívleállásban meghalt. Hogy kényszeríthetnek egy kísérleti készítményt ami ennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Értem, hogy nagyobb az esély túlélni az oltást mint belehalni, de hogy vállalhat ilyen sok ember ekkora kockázatot? Pláne, hogy már rég kiderült, az oltottak is fertőznek és tele velük a kórház (tudom, azért több az oltott a kórházakban mert arányaiban többen vannak, de akkor megállapíthatjuk, hogy pont semmit nem ér). Hova fog ez vezetni?

Az egyik oltáshívő barátom anyja tegnap halt bele az oltásba. Érdekes módon ez se győzi meg az embereket, pedig fura módon nem is tagadták a kórházban. Én arra számítottam, hogy majd kitalálnak valamit, hogy biztos a busz ütötte el vagy ilyesmi.

Másrészt, a gyerekeink jövőjére miért nem gondolnak a legtöbben? Vagy aki engedi beoltatni magát, az a gyerekét is engedné? De tényleg nem látják sokan, hogy ennek soha nem lesz így vége mert mindig lesz következő oltás? Én teljesen el vagyok ettől keseredve, hogy a gyerekeim nagy eséllyel soha nem fogják megtudni milyen pl egy diszkó, és milyen a régi normális élet. Szerintem ennek így soha nem lesz vége mert mindig lesznek olyanok akik a 72.oltásra is el fognak menni, akkor is ha már fél Európa kihalt vagy lebénult emiatt. Ezzel életben tartják ezt a sok kényszerintézkedést. Azt pedig ne mondjuk, hogy nem kényszerítik, mert de. Az igenis kényszer, hogy kirúgnak a munkahelyedről, nem mehetsz sehova, aztán majd ha ez se elég, akkor jönnek durvább dolgok. Legalább a gyerekeket nem féltitek ha magatokat nem is? Én nagyon aggódom, mi lesz ha majd azt mondják, hogy nem járhatnak iskolába ha nincsenek beoltva?



2021. dec. 17. 00:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Mutasd a linket a hivatalos statisztikához.
2021. dec. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%

Nyari, juliusban kozzetett adat a 441, azota nyilvan tobb lett. [link]

Sok kerdest teszel fel...erre oldalakat lehetne irni valaszul, roviden pedig biztosan nem lesz kielegito.Azert kenyszeritenek, mert oket is kenyszeritik fenntebbrol...hozni kell a TERV altal eloirt szamokat....

2021. dec. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
Hogy is van az, hogy mindig csak az oltásellenesek oltott ismerősei halnak meg folyton? Érdekes, én egy ilyet sem ismerek. Van itt olyan oltott, akinek meghalt oltott ismerőse?
2021. dec. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Én is 4 oltottat ismertem, aki belehalt, mégsem vagyok oltásellenes. Magam is oltott vagyok.
2021. dec. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%

2: olvasd el a cikk végét is


A vonatkozó szakmai szabályok szerint minden olyan haláleset is jelentendő, mely a védőoltás után 30 napon belül fordult elő, függetlenül attól, hogy felmerül-e a védőoltással való összefüggés – tették hozzá.


vagy szerinted ha ma eszem egy kis töltött káposztát és jövő szerdán elüt a busz, akkor a káposzta miatt ütött el ?

2021. dec. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan ez a covid statisztika. Ha tavaly volt pozitiv a teszed holnap elüt a busz, covid halott vagy.
2021. dec. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Én nem azokról beszélek akik covidban meghaltak. Igen, sajnálatos, sok oltott és oltatlan ember is belehalt (én egyet sem ismerek szerencsére, de nem vitatom mert nyilván igaz). Nem is erről van szó.

Viszont sokan úgy gondolják, hogy nekik mindegy ki van beoltva és ki nincs, de nem mindegy, mert ha továbbra is ennyi ember ekkora hajlandóságot mutat az oltásra, ennyire meg tudják félemlíteni a lakosságot, akkor már csak egy lépésre vagyunk attól, hogy a gyerekeinknek is kötelezővé tegyék. Ez nagyon ijesztő, sokkal ijesztőbb mint maga a covid. Nem vagyok orvos, nem értek ezekhez a dolgokhoz, de azt tudom, hogy mi már 2x is elkaptuk, teljesen tünetmentes volt az egész család. Az oltás után pedig 3 ismerősünk is meghalt, ebből az egyik a futótársam, akin szintén tünetmentesen ment át a covid. És nem, nem hónapokkal később, hanem az oltást követő napon leállt a szíve.

2021. dec. 17. 02:16
 8/27 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom miért pontoztátok le a 6-ost.... Úgy van ahogy írta!


[link]

2021. dec. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%
Van egy rövid mondás: Aki hülye haljon meg. Aki oltást felvesz az normális ember nem lehet. Az szimplán hülye. Rég eldöntött tény, valahol a jövőben döntötték el, hogy a Föld az emberi pokol lesz, és más bolygón van a jövőnk, ezért készül már Elon Musk benépesíteni a Marsot.
2021. dec. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
22%

Kedves kérdező, ennél rosszabb a helyzet mint gondolod! De ez egy megtisztulás is egyben!


Kitartás, és örülök ha futsz, én is futok!!! :)


[link]

2021. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!