Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja az éjszakai...

Mi okozhatja az éjszakai verejtékezést?

Figyelt kérdés
Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy "rágugliztam" és a TBC-től kezdve, a HIV-en át a hormonzavarig mindent opvastam. Nem nagy mértékű, átöltöznöm sem kell, csak érzem,h a nyakam, mellkas tájékán izzadok. Kb egy hete áll fent ez az állapot, hétvégére váron a menstruációt. Akár arra is ráfoghatnám, de ilyet még sosem tapasztaltam. Napközben minden rendben van, csak éjjel van ez+nyugtalan alvás.

2021. dec. 17. 09:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Például első körben a meleg.
2021. dec. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A szobahőmérséklet éjszaka 18-20fok körüli, igaz szeretek betakarózva aludni, de ha ez lenne az ok, akkor gondolom korábban is feltűnt volna.
2021. dec. 17. 09:54
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem jutott eszedbe kinyitni az ablakot?

De hogy szorongsz, az kétségtelen tény. Pszichológust neked! Hogy pont az izzadást találtad magadnak tünetnek, az véletlen. Bármi mást is találhattál volna. Hány éves vagy?

2021. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
29 vagyok. Nem érzek szorongást, mivel irtózok a rendetlebségtől meg az állott levegőtől, így folyamatos a szellőztetés. Ha ilyen oka lenne, már biztos feltűnt volna. Nem vagyok hipohonder sem. Nincs epehólyagom, magasvérnyomásra és szapora szívverésre gyogyszert szedek. Minden nyavalyám megalapozott. IR gyanú fennált, de a legutóbbi labor erre rácáfolt.
2021. dec. 17. 10:02
 5/20 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben (nem csak TSH szint)? Ha háziorvos mondta, hogy nincs IR, attól még lehet az.
2021. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Labor is ezt mutatta. Pajzsmirigy-gondot akár örökölhettem is. Azt megnézetem még.
2021. dec. 17. 10:21
 7/20 anonim ***** válasza:
pajzsmirigy, stressz, gyulladás, stb...
2021. dec. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem Rivotril okozta. Pedig orvos írta fől, és a legkisebb adag 0.5 felét szedtem. Ahogy elhagytam, megszünt az izzadás, viszont nem tudtam aludni. Most kompromisszumot kötöttem.
2021. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
80mg Tanydont és egy Nebivololt szedek évrk óta.
2021. dec. 17. 11:09
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ezek miféle gyógyszerek, de én csak próbaképp hagytam el egyetlen alkalommal a Rivotrilt, és azonnal megszünt az izzadásom. Pont előtte voltam kórházban, és rákérdeztem a proftól, hogy mitől lehet az izzadásom. Azt mondta, nem tudja, még csak tippje sincs ( neurológus ). 2 nap után jöttem haza, és próba szerencse, elhagytam a Rivót. Már aznap megszünt az izzadásom. Viszont nem tudtam aludni...napokon keresztül.
2021. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!