Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig tartanak az oltás...

Meddig tartanak az oltás mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Péntek délután oltottak be az első adag Pfizer vakcinával. Egy félórával az oltás beadása után elkezdett fájni a karom, majd elálmosodtam, és lett egy pici hőemelkedésem, ami magától elmúlt, így telt el a péntek. Tegnap reggel újra hőemelkedésem lett, a fájdalom a karomban nagyon erős lett addigra, emiatt bevettem egy gyógyszert, ami egyszerre láz és fájdalomcsillapító, utána több óráig nem volt panaszom. Aztán délután újra emelkedni kezdett a hőmérsékletem, ami lázzá fordult át, ezért újra bedobtam egy pirulát, és szépen lement, majd eltudtam este aludni. Ma hajnalban újra arra ébredtem, hogy hőemelkedésem van, de az végül magától elmúlt. Emellett ma émelygés is gyötör, és az étvágyam sem az igazi. Meddig fog ez tartani még? Ti mit tapasztaltatok?
2021. dec. 19. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Oké, és minden mellékhatás? Mert egyet sem írtál, ezek normális oltási reakciók.
2021. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél más. Nálam nem volt semmi hatása az oltásnak, csak fájt pár órán át a karom. Nálad teljesen más alapból, tehát nem lehet pontosan megmondani. Szerintem max 1 2 nap még.
2021. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szervezettől függ, nekem 5 napig tartott
2021. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!