Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb éjjel kettőtől nem tudok...

Kb éjjel kettőtől nem tudok aludni, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Két éve szenvedem, időben fekszem mivel estére már hulla vok. Majd megébredek és nem bírok visszaaludni.

Szedek altatót de egyre jobban rászokom. Aludnom muszáj munka miatt. Teák nem segítenek.



2021. dec. 21. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Lefeküdni szabad,csak aludni nem korán.
2021. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Lelki problémák, gondok miatt nem tudsz aludni?
2021. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ideges típus voltam mindig.
2021. dec. 22. 07:38
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Vannak technikák. Alvastréning nézz utána. Pl lefekszel es tv zel, zenet hallgatsz olvasol, kinek mi. Nekem is volt es elmult. Neha előjön, de tudom mit kell tennem már.
2021. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nem segít már csináltam.
2021. dec. 22. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Altató helyett enyhébb stresszoldó, nyugtató? Akár macskagyökér. Vagy melatonin.
2021. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Melatonin lefekvés előtt kepl bevenni nem jó.


Lécci valaki segítsen

2021. dec. 22. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Javaslom a fizikai terhelést, edzést, túrázás jó levegőn ha megteheted. Amennyiben másnap nem mész dolgozni, aludj napközben is, amennyit tudsz fenti, javasolt fizikai terhelések után. Kerüld a koffeint tartalmazó italokat, igyál citromfű teát. Talán vissza lehet így szoktatni a szervezeted az alvásra. Remélem sikerül, mert fontos nagyon az alvás, ami a szellem és fizikum regenerációját biztosítja. Ellenállóbbá tesz betegségekkel, stressz helyzetekkel szemben.
2022. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!