Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 9 hónapos és 3 hete...

Kisfiam 9 hónapos és 3 hete nem alszik éjjel! Bármit csinálok nem jobb. Van/volt valaki hasonló cipőben? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Már próbáltam kevésbé felöltöztetni, jobban is felöltöztettem már hátha fázik vagy melege van, de semmi javulás. Nem éhes, nem szomjas, nem kakis, nem pisis... Próbáltam már magunk közé is venni de úgy se jobb a helyzet. Éjfél -1 óráig rendben alszik de onnantól kezdve... Pokol így minden éjszakánk és kimerültem. Van valakinek valami tanácsa?
2013. nov. 13. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a fogai jönnek?
2013. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbáltam nurofent is adni neki és kentem az ínyét fogzáskönnyítővel is de nem tapasztaltam javulást.
2013. nov. 13. 10:08
 3/4 eszo ***** válasza:

szia!

nálunk is hasonló a helyzet,de kb 7-vagy 8 hós kora óta ez megy...ééés vasárnap töltötte a 11 hónapot!!!!

Gondolhatod én is hogy ki vagyok...valószínű a fogzás és a szeparációs szorongás együttes hatása...

nálunk még rosszabb a helyzet..este 10 előtt ritkán alszik el..és onnantól jobb napjain 2-3óránként kel, rossz napokon van,hogy fél óránként,óránként...megoldást én sem tudok..mindent próbáltam!!!!!remélem lassan kinövi!túl kell élni!

csak gondoltam írok,hogy nem vagy egyedül!

2013. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk születésétől kezdve baj volt az alvásával....nagyon súlyos bajok...már ott tartottunk, hogy kész mentővel visznek el minket, mert majdnem egy évig ez ment. Kb 10-11 hónapos kora körül szűnt meg, nekünk nevelési tanácsadóhoz kellett menni, és nem úsztuk meg a sírni hagyást. Először doki megnézte, nincs e vmi fizikai baja, de semmi baj nem volt....2 vagy 3 napig sírni hagytuk, rettenetes volt, volt hogy éjjel 3kor a erkélyen álltam, vagy a laptopon zenét hallgattam mert nem bírtam...de tudtam, hogy nincs baj, mert mikor bementünk hozzá, egyből abbahagyta, volt hogy elkezdett szórakoztatni minket, volt, hogy fél 12től hajnali 4ig nulla alvás, APa már mellette feküdt a földön, de nem aludt vissza. Ma már tudom, hogy a sírása mit jelent, mikor fájhat a foga, mindig kicsit hagyom hátha visszaalszik, aztán ha nagyon rákezd, vagy hirtelen kezd sírni, akkor tudom, hogy vmi baja van.Legrosszabb esetben 3szor ébred, de nem kell altatni csak iszi meg cumi vissza és vissza is dől. Ha nincs semmi gond, max egyszer ébred meg, de sokzsor magától alszik vissza kis nyüglődés után.
2013. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!