Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a gyógyszer valóban átverés?

Ez a gyógyszer valóban átverés?

Figyelt kérdés

Van ez az úgynevezett Omega Marin Forte ami elég gyanús nekem, hogy átverés es semmi vagy nagyon kevés haszna van.

Itt az oldal:


[link]


Ez olyannak tűnik nekem, mint az olyan hirdetések, amik ezen az oldalon is vannak (pl. ilyen zsírégető tabletták, amikről ordít, hogy kamu), de lényegesen jobban vannak valamilyen jó termeknek álcázva. Bar nekem ez így is nagyon gyanús.

Azert is gondolom így, mert ezeken az oldalakon mindig teljesen profin megírt vélemények vannak, amik semmi negatívumot nem tartalmaznak:


[link]


Igaz a feltételezésem?



2021. dec. 21. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Értelmifogyatekos aki ezeknek hisz.
2021. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérlek minél többen válaszoljatok!
2022. jan. 16. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg betiltott gyógyszerek listáját!
2022. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az igazi gyógyszer valami egészen más!

De addig, amíg nem fordíthatjuk javunkra, keressük a gyógyulásunkat, legtöbbször hasztalan egy vagyonért!

Mi az igazi gyógyszer? Szívesen megírom neked!

2022. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az omega3 önmagában még nem átverés, orvosok is szedetik bizonyos kórképekben vagy terhességnél. Az átverés az előfizetéses rendszerben rejlik, illetve a termék kissé túlzó egységárában.
2022. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!