Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Banhatom az oltast?

Banhatom az oltast?

Figyelt kérdés

Kijott egy tablazat, amit egy kulfoldi virologus tett nyilvanossa, miszerint az elso oltas utan 30%, a masodik oltas utan 50%, es harmadik oltas utan 80% - ban gyengult az imurrendszer.


Emiatt egy influenzaba is konnyen bele kehet halni, mert az immunrendszerbe legyengult. Ezert van az, hogy ket oltassal valaki megis begbetegszik es nagyon nehezen viseli, mert mar az immunrendszer karosodott, visszafordithatatlan folyamat indult el.


2021. dec. 23. 12:36
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsi az elorasokert, allandoan atirja a szavakat a javito.
2021. dec. 23. 12:37
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hol a belinkelt táblázat???
2021. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ilyenről én még nem hallottam.
2021. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Csak tudnám már megint honnan szedték ezt a baromságot.

Ha ez igaz lenne, hogy valakinek 80%-kal (!!!) gyengül az immunrendszere, már a nem tudom hány millió oltott MIND izolációs szobában élne, vagy meghalt volna.

Nem kell minden hülyeséget elhinni, amit a neten olvasol. Közvetlen környezetemben decemberben 5 ember kapta el a koronavírust, mindegyik 2x vagy 3x volt oltva, és 2-3 napos megfázásos tünetekkel túl voltak rajta.

Az edzőm 3x oltott, elkapta, karanténban van egy hete, de már megőrül attól, hogy benn kel maradnia a lakásban, az első két nap volt 38 fokos láza, azóta semmi, SEMMI baja, csak még nem járt le a karantén...

2021. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Biztos valami "neves" virológus tette közzé, a fészbukon meg futótűzként terjed el az oltásellenesek körében az ilyen marhaság.
2021. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Az élet döntetlenre játszik, úgyhogy én is.


Ezért vettem fel két oltást, így 50%-ban gyengült az immunrendszerem.


Egyenlő esélyek.

2021. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem facebookon, es videoban mondta el dolgokat.
2021. dec. 23. 12:48
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi tudományos magyarázat nincs erre. A covid megbetegedés kockázatát nem maga az elkapás jelenti, hanem az, hogy kinél alakul ki citokinvihar, azaz kinek a szervezete reagálja túl a vírus okozta fenyegetést. Ennek semmi köze az immunrendszer erősségéhez. Egy erős immunrendszerrel rendelkező egyénnél is fennáll a súlyos megbetegedés kockázata.
2021. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Link?
2021. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
0%
Szerintem bánhatod, bár ma már ha nem vagy beoltva akkor lassan semmit se csinálhatsz.
2021. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!