Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy van valami...

Lehetséges, hogy van valami alapbetegségem vagy csak ilyen alkat vagyok?

Figyelt kérdés
Kilátszanak a csontjaim az alkaromból és a vállamból, és az egész családomhoz képest vékony vagyok(171cm 64-65kg), nálunk szinte mindenki teltebb alkat, fáradékony vagyok, annak ellenére, hogy időbe szoktam aludni, suli időben 9 órát, van amikor 9 és felet, de 11-12 óra fele már újra álmos vagyok és bombát lehetne mellettem robbantani amikor elalszok. Alapvetően jól érzem magam, csak gyakran kapok el fertőzéseket, de pl a covid 4 nap alatt átfutott rajtam gyenge tünetekkel, de amikor megfázok nagyon rosszul vagyok, és egy félévben legalább 4-szer biztos vagyok beteg. Ezen kívül szeretek nagyon sétálni, jobb napokon 10ezer lépés+ bőven, de nem bírom a súlyemelést, ha gyakszán cipekedni kell, lihegek és a torkomban érzem a szívem, orvosin megfeleltem 100/90 es vérnyomással, de itthon amikor megmértem 120/80 volt. Pulzusom csak akkor magas ha idegeskedem azon kívül 70 körül van. Multivitamint szedek 2-3 havonta(Centrum, Actival) és igyekszem sok zöldséget és gyümölcsöt enni a húsok és egyéb ételek mellé. Nem dohányzom. 18/f

2021. dec. 26. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy vérszegény?
2021. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy az lennék nem voltam orvosnál ezekkel a "problémákkal". Szerinted érdemes lenne elmenni?
2021. dec. 26. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp. Lehet cöliákia pl. ami okozhat hosszútávon csontritkulást.
2021. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!