Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány kiló, cm vagy? Milyen a...

Hány kiló, cm vagy? Milyen a testalkatod? ( homokóra, körte alma) hány éves vagy? Miket eszel egy nap általánosságban?

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
132kg vagyok, 178cm magas, rezsiszilárd alakom van, csak több hajjal és remélem magasabb iq-val.
2019. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

168 centi vagyok, 58 kiló, homokóra alakom van szerintem, mindent összezabálok meki. kínain át a csokiig, kis mennyiségben nem hízok, de az utóbbi időben brutál mennyiségben ettem, és meghíztam.


(napi fél kiló fehérkenyér, kalács, mekis kaja, kínai cukrosbundás húsok tésztával, én rákaptam a mandulás nugatra meg a karamellre ami színcukor, ez lement egy nap)


Jelenleg ugyanezeket eszem kis mennyiségben, fogytam is 5 kilót egy hónap alatt.


Ma satjburgert ettem, egy félliteres üdítőt, egy rántotthúsos nagy szendvicset, egy túrósrétest, 2 liter vizet, és egy adag popcornt.

2019. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
100%

165 cm, 45 kiló, homokóra alkat. Mármint egy kis homokóra :D

Általában többször eszek keveset, főtt ételnek menüt hordok egy közeli étteremből, általában 11 körül megeszem a levest, 13 óra körül a másodikat (általában csirke, pulyka vagy hal krumplival, rizibizivel vagy kuszkusszal) és utána még 2x eszek, 17 és 21 óra körül. Későn fekszem és későn kelek, azért van így. Amúgy gyorsan elkészíthető saláta + csirkemell, hal, tepsiben sült húsok amiket enni szoktam. Hétvégén főzök, olyankor van pörkölt vagy rakott krumpli, szóval nehezebb kaják is. Pirítóst is gyakran eszem, tonhallal és salátával. Gyorskaját nem eszek, édességet ritkán, tésztát nagyon ritkán, péksütit szinte soha. Jégkrémet viszont sokat, nem csak nyáron.

2019. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

168cm 56. Homokóra. 31.

Vegetáriánus vagyok. Cukrot sem eszem. Sok zöldség, sok köret, sajtok, tejtermékek, magok, minőségi nem fehér kenyerek, minőségi olajok. Sajnos sós péksütemények is időnként pogácsák, croassanok. A gyümölcsökért sem rajongok. Sokszor eszem keveset. Ha ennék cukrozott dolgokat gurulnék mert hízékony vagyok. 1 fagyi 1 plusz kiló kb ilyen szinten.

2019. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Inkább körte bocsi. :)
2019. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

169 cm, 62 kg, heti 1,5 óra kézilabda, de van amikor heti 4 edzésem is van, heti 3 testnevelés óra (szóval van rajtam izom), egészségesen étkezem, kb. havonta 1× egy-egy kfc.


Napi étrendem:

Reggeli:

Zabkása kakaóporral, mogyoróvajjal, fahéjjal, gyümölcsökkel, épp amelyiket kívánom. Mindig teszek bele chia magot.


Tízórai: melegszendvics (félbarna toast kenyér / barna (aldis) magvas zsemle, sajt, csirkemellsonka)


Ebéd: húsleves, párolt karfiol rizzsel


Uzsonna: zab alapú, cukormentes müzli 1,5%-os tejjel


Vacsora: 2db alma



Ez csak egy példa, másokat is eszek, csak mindjárt lemerülök, szóval remélem ki tudod következtetni miket eszem!

2019. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Homokóra alkatú, növésben lévő, 2 liter vizet fogyasztó lány

2019. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

23 éves. 170 cm 58 kg. Talán váza alkat vagyok. (Nyaktól mellkasig háromszög, mellkastól csípőig nyújtott homokóra, csípőtől talpig teltebbb oszlop).

Na ez érdekes, szóval minden eszem, meki, édesség, sok gyorskaja, főzni is szoktam, olyankor természetesen azt, de nem nagyon válogatok, imádom enni.

Hízás nem jellemző, bár mostanában a hasam és a derekam tájékára gyűlnek a kis hájak, nem nagyon örülök neki és általában a comb meg a vádni ami szeret egy picit terebélyesedni. (De főleg szélesedni).

2019. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*comb, vádli
2019. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!