Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék, hogy...

Hogyan segíthetnék, hogy szeresse magát?

Figyelt kérdés
A barátnőmet zavarja, hogy kicsi a melle, holott szerintem teljesen tökéletes. Van, hogy testét sem szereti, pedig nagyon arányos, szexi és gyönyörű. Nem szeret a tükörbe nézni, sajnos ritkán van, hogy úgy áll magához, tényleg szereti önmagát, és magabiztosan gondol magára. Mivel lehetne ezen segíteni? 16 éves, abban a korban még bőven nő a mell. Már több mint egy éve vagyunk együtt, de rengetegszer hallgattam már végig, hogy miért nem szereti magát, mit változtatna, és ilyenkor jönnek a social medias képek más nőkről, akik egyébként maguk sem néznek ki úgy, csak egy kép erejéig. Néha már már irritáló, hogy erről kell beszélni, és ezt kell hallgatnom, hiszen nagyon szeretem, és bánt, mikor így tekint magára. Vajon hogyan tudnám tartósan meggyőzni? Próbálom megértetni vele, hogy sehova nem vezet, ha savazza magát. Pár hónapja jár edzeni is, akkor magabiztosan szokott a tükörbe nézni, de sajnos gyorsan elillan.
2021. dec. 27. 01:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy majd befizeted egy mellplasztikára. (persze elég ez ha ígéret marad)
2021. dec. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!