Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért mindig csak a bal...

Miért mindig csak a bal oldalammal van baj?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, mostanában elég stresszes időszakom van, de igyekszem kézben tartani a dolgokat mindig.

Pár hete észrevettem magamon, hogy egy csomószor el kezd fájni bal oldalt a nyakam, kisugárzik a karomra is, néha olyan mintha zsibbadna is. Én amúgyis nagyon félek ezektől a dolgoktól (agyvérzés, inkfartus, stb.), és mikor ez van, mindig ezen stresszelek hogy nehogy kijöjjön valami rajtam, mert sajnos bárkivel megtörténhet.:(



2021. dec. 27. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Így van, bárkivel megtörténhet. Azokkal is, akik stresszelnek rajta. Azokkal gyakrabban.

Persze, könnyű ezt mondani. Vizsgáltasd ki magad, határozd el, hogy hiszel az eredményeknek, máskülönben téboly lesz az életed.

Korod ellenére pl. meszesedhet a nyakcsigolyád, ami nem zsigeri ok ugye. De erre vannak a drága gépek, nem a gyakoris közönség tippjei.

2021. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy minden apró jelre odafigyelek magamon és egyből mindig a legrosszabbra gondolok.:(
2021. dec. 27. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!