Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Átlagosan mennyit szoktatok...

Átlagosan mennyit szoktatok aludni?

Figyelt kérdés

Hány órát? És ez hogyan befolyásolja a lelki, fizikai állapototokat?

Köszönöm!



2021. dec. 29. 09:35
 1/9 anonim válasza:
100%
7 órával teljesen el vagyok nem érzem magam fáradtnak, de azért egy csésze kávéval inditom a napom és akár 15-16 órát is fent birok lenni. (És munka mellet, rendszeresen szoktam edzeni is.)
2021. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb.6-7órát én is,de 2részletben,mert 2:30körül mindig felébredek.
2021. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
4-5 órát, és úgy érzem magam egész nap, mint a felmosórongyból kifacsar hónapokig érlelt ürülék. Nem követendő példa.
2021. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
10-12 órát az antipszichotikum miatt.
2021. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen helyzetben.


- Irodai bejárás

- Home office

- Szabadság


De nagy az alvásigényem, 8,5-9 óra, ami után előfordul, hogy magamtól ébredek illetve ha ennyi megvan a hét folyamán, akkor amikor nincs ébresztő beállítva (hétvége), nem 10-12 óra alvás után ébredek.

2021. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
f2-től f11-ig, ez a teljesen ideális.
2021. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Én évtizedekig két és fél órákat aludtam éjszakánként, és még örültem is, hogy míg mások az életük egyharmadát átalusszák, én sokkal többet élek azonos idő alatt. Fogalmam se volt róla, minderről a mellékvesém tehet, amit én tettem tönkre a helytelen táplálkozással és életmóddal. Másfél éve váltottam radikálisan, kb fél éve alszom napi 8 órát. Most is gyakran felébredek két és fél óra után de most vissza tudok aludni.
2021. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiatalabb koromban többet aludtam. Sokszor délután is ha megtehettem.

Mostanában rosszabbul alszom és kevesebbet. 23 óra után alszom el, felébredek 4-5 óra körül és ha nem megyek dolgozni 5-6 óra után még egy nagyot és jót tudok aludni.

Az alvás nagyon kell a szervezetnek, ezért ha tehetem, nem sportolok rajta.

2022. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8# *spórolok
2022. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!