Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ásítás közben nem hall az ember?

Ásítás közben nem hall az ember?

Figyelt kérdés

2021. dec. 29. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
de, akkor is hallasz
2021. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ez olyan dolog, amit bármikor, amikor fáradt vagy, ásitozol és nem vagy teljesen egyedül (ott van párod, szobatársad, szülőd, bárki), akkor ki lehet próbálni.

Amúgy itt szerintem nem a hallásról van szó, max. az agy kimerültségéről és arról, hogy mit, mennyit fog fel (avagy mit torzít el) abból, amit mondanak.


Én pl. kiválóan beszélek angolul (papírom is van róla - tudom, azzal kitörölhetem - de tényleg rendszeresen szakfordítok), de most ebben a karácsonyi,újévig tartó időszakban később kelek, napközben is lecsúszik egy-egy pohár bor, urambocsá egy-egy üveg sör az ebédek mellé (nálunk annyi kaja van, hogy az ünnepek között is bőven kitelik egy ünnepinek beillő ebéd december 27 (tegnapelőtt) és 30(holnap) között is). Ettől - mivel ezzel fel tudok hagyni és fel is fogok hagyni január 2-től, - én még nem vagyok alkoholista, de bizton állítom neked, hogy nem olyan ilyenkor a felfogóképessége az embernek. Viszont az érzékek tompulhatnak tőle - ha valamiről szó lehet, akkor ilyesmiről lehet maximum szó.

2021. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De hall, csak rosszabbul.
2021. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is hallunk, de egy ismerősöm azt mondta, hogy ő nem.
2021. dec. 29. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallok olyankor, de azt hittem eddig, hogy ezzel egyedül vagyok.
2021. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2021. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szinte abszolút nem hallok ásításkor.
2021. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nahát. Érdekes.

Az ismerősöm hallása szerintem egy kicsit már romlott és lehet, hogy mivel neki rosszabb a hallása, plusz még ásít is, akkor lehet, hogy ő tényleg nem hall olyankor.

Az előző egy kicsit értelmetlen mondat lett, de remélem, értitek. :)

2021. dec. 29. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!