Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem ajánlott gyerekeknek...

Miért nem ajánlott gyerekeknek sushit enni?

Figyelt kérdés

Köszönöm előre is!

Boldog új évet kívánok mindenkinek!!


2021. dec. 31. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a nyers hal miatt, de szerintem kicsit túl van ez pörögve. Az se mindegy mondjuk mennyi idős a gyerek, a hozzátáplálást biztos nem ezzel kezdeném 😃
2021. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Mert nyers hal.

Bacik, férgek... ez a gyerekekre veszélyesebb

2021. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sült garnélát töltök a szusiba. Próbáld ki, hogy átsütöd, nem nyersen teszed bele a halat.
2021. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azt hittem az algalap miatt amiben jód van. De nem találtam rá vonatkozást, én hülye meg a halba bele sem gondoltam... Szoktam készíteni nem nyers halasat is, szóval azt már eheti ezek szerint. 6 éves kisgyermekről van szó.
2021. dec. 31. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
A nyers halakat nem vizsgálják féregpeték/lárvák jelenlétére. Ráadásul a szusi csak frissen kifogott halból készíthető, mert a nem friss halhús alacsony zsír- de magas fehérje tartalma miatt igencsak romlékony.
2021. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valójában a tökfőzelék meg az ilyenek a szemét kaja. A gyerek egye a szusit csak!
2022. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon túl van misztifikálva a dolog. A járvány a mumus, nem a sushi!
2022. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!